Завершився процес приєднання Володимирця до ініціативи ЄС “Мери за економічне зростання”.

Наступний крок – розробка протягом року Плану економічного розвитку селища.

Мери за економічне зростання (Mayors for Economic Growth (M4EG) є новою ініціативою ЄС спрямованою на заохочення органів місцевого самоврядування в шести країнах Східного партнерства активізувати місцеве економічне зростання і надати поштовх для створення нових робочих місць шляхом зміцнення навичок і можливостей співробітників муніципалітетів для реалізації місцевих економічних стратегій, відповідно до принципів ефективного управління фінансами та ресурсами.
M4EG має бачення того, як місцеві громади та мери можуть діяти для того, щоб зробити внесок в економічне зростання, створення нових робочих місць. Їм необхідно розвинути таку робочу культуру, зовнішній профіль та інституційну поведінку по відношенню до бізнес секторів та громадян, яка є: Розумною, Відкритою та Дружньою.
Вказана ініціатива передбачає розробку місцевої стратегії економічного зростання до якої залучатимуться не тільки органи місцевого самоврядування, а й представники бізнесу і громадських організацій, а також Світового банку.

Пов'язані матерiали:

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.