Засідання виконкому Володимирецької селищної ради: 3 програми, 2 комісії і нові тарифи

Схвалили три програми та рекомендували депутатами затвердити їх на сесії:  щодо надання пільг та соціальних послуг окремим  категоріям населення, щодо оздоровлення та відпочинку дітей та щодо матеріальної підтримки учасників операції об’єднаних сил.

Програма оздоровлення дітей, для прикладу, дозволить дітям, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки, щороку відпочивати у обласних та не тільки санаторіях. Фінансується такий відпочинок місцевим та обласним бюджетом у відношенні 30% на 70%. Програма ж підтримки учасників операції об’єднаних сил дозволяє, при потребі, передбачати кошти на допомогу учасникам АТО/ООС та їхнім сім’ям, а також військовослужбовцям, що уклали контракт із ЗСУ.

Створили на виконкомі дві комісії: з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій та з питань захисту прав дітей. Перша засідатиме за необхідності, друга – не рідше як один раз у місяць.

За пропозицією директора КП «Аква» Руслана Савсюка збільшено тариф на вивіз побутових відходів до 14,50 грн у розрахунку на одного члена сім’ї. Тарифи не переглядались ось уже два роки, а витрати збільшились, зокрема й на оплату праці у зв’язку зі зростанням мінімальної зарплати. Зросли також адміністративні та загальновиробничі витрати. Особливо болісно дається підвищення вартості електроенергії. Тому перегляд тарифів – це необхідність.

У ключі теми вивозу побутових відходів виконком доручив облаштувати біля селищного сміттєзвалища місце, де люди зможуть лишати сміття, не загромаджуючи в’їзд. Це зручно і для жителів, і для комунальників.

Розглядаючи заяви щодо присвоєння адреси об’єктам нерухомого майна члени виконкому звернули увагу, що деякі з них використовуються як комерційні без зміни цільового призначення. На земельних ділянках під житлове будівництво споруджували торгові кіоски, а такі ділянки дешевші від комерційних іноді в рази. Зважаючи на це, голова громади Василь Ковенько доручив підготувати проект рішення виконкому про порядок видачі дозвільних документів на встановлення тимчасових споруд.

Також члени виконкому затвердили окремі гербові печатки для представників громади на місцях. Таких спеціалістів 11 і тепер вони зможуть швидше видавати необхідні жителям колишніх сільрад документи та довідки.

Усі рішення виконкому будуть опубліковані на офіційному сайті Володимирецької селищної ради в розділі  Документи  Рішення виконавчого комітету

Пов'язані матерiали:

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.