Засідання комісії ТЕБ та НС: ДНЗ “Берізка” на карантині, наступне засідання у середу

Сьогодні працювала селищна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Основне питання – захворюваність на COVID-19 та доцільність введення жорсткіших карантинних заходів. Лікарі очікують загострення епідеміологічної ситуації у зв’язку з поширенням «британського» штаму коронавірусу, який є більш агресивним. Проте станом на сьогодні динаміка захворюваності не змінилася, стрибка у кількості хворих не сталось.

Також, після тижневих канікул діти сьогодні пішли до шкіл. Керівники закладів освіти повідомили про кількість хворих серед учнів та дошкільнят – лише у деяких закладах показник захворюваності на грип та ГРВІ ледве перевищив 10%. До слова, епідпоріг становить 20%. Хворих на COVID-19 у загальній статистиці одиниці. Відтак директори просили комісію поки не вводити карантинні заходи, що передбачають перехід на дистанційне навчання. Адже, якщо вводити жорсткий карантин із закриттям шкіл, то за рекомендацією лікарів він повинен тривати не менше 2 тижнів.

Велику кількість хворих на грип та ГРВІ зафіксовано у дитсадку «Берізка» села Великі Телковичі – 14 із 40, що становить 35%. У цьому закладі спеціалісти рекомендували призупинити навчально-виховний процес.

Відтак вирішено:

  • призупинити навчально-виховний процес у дошкільному навчальному закладі «Берізка» села Великі Телковичі;
  • посилити контроль за дотриманням обмежувальних протиепідемічних вимог, передбачених чинним законодавством;
  • забезпечити інформаційну роботу щодо необхідності дотримання карантинних обмежень та рекомендацій в закладах соціальної сфери та під час проведення релігійних обрядів;
  • посилити інформаційну кампанію щодо необхідності вакцинації;
  • інформувати населення щодо шкідливості самолікування;
  • запланувати наступне засідання селищної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на середу, 31 березня.

Моніторинг ситуації триває.

Деталі у протоколі засідання селищної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій № 2 від 29 березня 2021 року.

Пов'язані матерiали:

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.