Закупівлі селищної ради

Закупівля ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб (Автобус пасажирський, який був у використанні)

⇒ Ідентифікатор закупівлі на Prozorro: UA-2022-11-29-012330-а

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (відповідно до пункту 41 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів»)

Предмет закупівлі: Автобус пасажирський, який був у використанні. Відкриті торги з Особливостями по предмету закупівлі: «ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб (Автобус пасажирський, який був у використанні)». Закупівля зареєстрована за Ідентифікатором закупівлі: UA-2022-11-29-012330-а.

Обґрунтування доцільності закупівлі. Відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану», військове командування разом із органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування має забезпечити передбачені законом заходи й повноваження, необхідні для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави. З метою забезпечення виконання законів України «Про основи національного спротиву», «Про оборону України», «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» Володимирецькою селищною радою було прийнято Програму матеріальної підтримки військовослужбовців та забезпечення територіальної оборони Володимирецької територіальної громади на 2022-2025 роки. Добровольче формування сил спротиву Володимирецької територіальної громади зобов’язане своєчасно реагувати та вживати необхідних заходів щодо оборони території, брати участь у захисті населення, територій, участь у посиленні охорони. Для належної підготовки членів добровольчого формування необхідно проводити навчальні заходи. Враховуючи велику протяжність територіальної громади та розміщення членів добровольчого формування практично в кожному населеному пункті виникає необхідність придбання транспортного засобу, який зміг би вчасно доставити військовозобов’язаних до пунктів збору (місць навчань, тренувань, вжиття заходів охорони тощо). Враховуючи значну кількість членів добровольчого формування сил спротиву Володимирецької територіальної громади, виникає необхідність придбання транспортного засобу (автобуса пасажирського) на не менше як 33 посадочних місця.

Проаналізувавши кошти, які виділялися на перевезення військовозобов’язаних громадян протягом 2022 року, депутатами селищної ради було внесено зміни до Програми та передбачено придбання транспортних засобів для добровольчих формувань сил спротиву Володимирецької територіальної громад. Придбання автобуса пасажирського особливо необхідне громаді у період воєнного стану не лише для перевезення військовослужбовців та військовозобов’язаних громадян, але і зможе використовуватись для забезпечення евакуаційних заходів жителів громади (в разі потреби). Після закінчення воєнного стану, даний транспортний засіб громада зможе використовувати для підвезення школярів, адже шкільних автобусів в громаді не вистачає.

Обґрунтування обсягів закупівлі. Обсяги визначено відповідно до виділених кошторисних призначень (1 200 000,00 грн) та аналізу ринкових цін на було прийнято рішення придбати автобус пасажирський, який був у використанні – 1 одиниця.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі.Основним завданням при формуванні параметрів до предмету закупівлі: готовий до експлуатації, швидкісний, комфортний, економний, відповідність нормативним вимогам із захисту довкілля, з загальною кількістю посадочних місць не менше 33 чоловік для швидкого та безпечного переміщення великих груп людей (перевезення військовослужбовців та військовозобов’язаних громадян, але і зможе використовуватись для забезпечення евакуаційних заходів жителів громади).

Обґрунтування очікуваної вартості закупівлі/бюджетного призначення. Очікувана вартість обрахована з урахуванням положень Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275, з врахуванням кошторисних призначень та потреби.

Очікувана вартість закупівлі: 1 200 000 гривень.

Строк поставки – 31 грудня 2022 року.

Найменування параметру, розміру Показник (значення параметру, що вимагається замовником)
Найменування Автобус
Загальна кількість посадочних місць з водієм, чол. Не менше 33
Рік випуску Не раніш, ніж 2011
Пробіг Не більш, ніж 180 тис. км.
Стан Дизельний з турбо надувом. 3 рідинним охолодженням під паливо стандарту не нижче ЕВРО-5 (Дизельний), двигун повинен маги розгалужену мережу технічної підтримки на території України (у тому числі оперативного вільного доступу до запасних частин і комплектуючих)
– Кількість циліндрів не менш 4 (рядні);
– Потужність, к.с. /об.хв 200-210/3300-4000:
Об’єм двигуна. смЗ 4461
Економічність: Не більш, ніж 18л/100км.
Коробка передач Механічна, не менше 5-ти ступенів
Маса спорядженого автобусу, кг 9300- 9500
Корисне навантаження, кг Не менш 2200
Повна маса автобусу, кг Не більше 12200
Максимальна швидкість, км/год Не менше 90
Рульове керування 3 гідропідсилювачем керма та з регулюючим кутом нахилу керма.
Комфорт та функціональність Центральний замок з дистанційним керуванням – наявність,
Паски безпеки сидінь – наявність
Передні та задні бризковики – наявність
Електропривод та підігрів зовнішніх дзеркал – наявність.
Габарити Довжина, не менш, мм 7900
Ширина, мм ( без дзеркал) 2400-2500
Висота, мм 3200-3400
Колісна база, від мм 3600 до 4200
Система гальм: Не гірше, ніж:
-робоча: гідр, з вакуумним підсилювачем;
стоянкові: барабанна на задні колеса
Освітлення Фари ксенон або галогенові, проти гуманні.індивідуальне освітлення місць пасажирів, загальне освітлення салону та освітлення вхідних дверей. Днівні ходові вогні. Фари з регульованим кутом нахилу.
Салон Обладнаний кондиціонером . або клімат- контролем. аудіосистемою. Тканинна обшивка сидінь пасажирського салону з підголівниками, протиковзаюче покриття підлоги
Скло салону Бажано електросклопідйомники передніх вікон (водія та переднього пасажира)
Диски та шини комплект шин у робочому технічному слані, диски у робочому технічному стані
Додаткове обладнання Бажано:
Комплект автомобільний: Аварійний знак – 1 шт., аптечка 1 шт., Вогнегасник – 1 шт. Шторки салону. Повнорозмірне запасне колесо з кронштейном 1 шт.

Товари російського та білоруського виробництва не розлядаються та не акцептуються Замовником

Примітки: Характеристики повинні відповідати або бути кращими за показники, наведені у даній таблиці. Усі посилання у технічному завданні на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника слід читати як «або еквівалент». Посилання в технічних специфікаціях на конкретні торгівельні марки чи фірми, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника передбачає можливість включення Учасником еквівалентів зазначених позицій. Еквівалентом вважається обладнання, що відповідає технічним та технологічним характеристикам обладнання (устаткування), визначеним в цьому додатку до тендерної документації. Вказані розміри, вага обладнання можуть варіюватися від зазначених у технічному завданні, але не більше, ніж на 5% від розміру обладнання.