Закликаємо жителів громади тримати порядок біля своїх обійсть!

Шановні жителі громади, перш за все селища Володимирець!

Наполегливо просимо вас забезпечити порядок біля своїх обійсть. Підмести тротуари, вирвати зайву рослинність – траву, дикорослі кущі, поросль. Вона заважає пішоходам, псує естетичний вигляд вулиці та створює погане враження про селище загалом. А ще, майте повагу один до одного. Кожен господар, який наводить лад, змітає листя біля свого паркану лишається в решті решт незадоволеним, бо все сміття від менш хазяйновитого сусіда вітром розносить і на його територію. Поважайте сусідів і їхню працю!

Звертаємося до тих мешканців, котрі мають звичку викидати сміття в меліоративні канали. Наразі проводяться рейди по домогосподарствах і фіксуються факти таких дій. Будемо складати протоколи. Стягуватимуться штрафи за недотримання правил благоустрою та порушення природоохоронного законодавства.

Зрозумійте одну річ – будь-яка організація із забезпечення благоустрою зможе навести лад лише тоді, коли самі жителі будуть свідомі того, що недопустимо викидати непотріб в канали, виносити сміття на площу та трамбувати повні відходів 60-літрові пакети в смітнички. Утримання громадських місць загального користування (парк, площа, всі меліоративні канали, братське кладовище, старе та діюче цвинтарі, громадські туалети, дитячі майданчики, збирання сміття зі смітничків і т. п.) здійснюють працівники з благоустрою селищної ради, а їх лише 12.

Звертаємося також до тих громадян, чиї рідні та близькі поховані на території старого кладовища. Поважайте пам’ять своїх померлих родичів, приберіть їхні могили. Наразі там працюють робітники з благоустрою. Вони можуть на ваше прохання допомогти скосити бур’яни чи вирубати чагарники на могилі, якщо своїх засобів не маєте. Але прибирати на самій могилі – це уже ваша особиста відповідальність. Загальне враження не дуже зміниться від того, що наші працівники очистять місця загального користування кладовища, але чагарники на могилах сягатимуть зросту людини. Окремо просимо демонтувати залізні огорожі навколо поховань. Вони спричиняють страшенні незручності для людей, які прибирають спільні зони – доріжки та проходи. Від того псується знаряддя та техніка.

Закликаємо всіх мешканців громади із розумінням поставитися до наших зауважень та прохань. Конструктивні пропозиції обов’язково врахуємо.

Пов'язані матерiали:

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.