Вихованців закладів освіти Володимиреччини відзначили на Всеукраїнській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

У жовтні 2022 року Український державний центр позашкільної освіти провів оцінку експонатів представлених у форматі онлайн на Всеукраїнську виставку-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Приємно відмітити, що у номінації «Живопис» Дипломом І ступеня нагороджено Шепеть Марiю, ученицю Володимирецького ліцею «Колегіум» за роботу «Переможемо» (керівник Ніна СИРОТЮК).

Дипломом ІІ ступеня – Кречко Анастасiю, ученицю Володимирецького ліцею «Колегіум» за роботу «Погляд у майбутнє» (керівник Оксана МІЛОСТА).

Дипломом ІІІ ступеня – Сарницьку Катерину, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» Володимирецького ліцею «Колегіум» за роботу «Борітеся-поборемо» (керівник Ніна СИРОТЮК).

У номінації «Художня вишивка» Дипломом І ступеня нагороджено Сафонік Софію, вихованку гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво» Степангородського закладу загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів за роботу «Українські мотиви» (керівник Тетяна САФОНІК).

Вітаємо переможців Всеукраїнського етапу конкурсу та їх наставників!

Пов'язані записи

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *