Всеукраїнський проект “Берегиня України” вп’яте розповідає про невтомних, мудрих, талановитих українок

З метою гідного представлення українських жінок, які присвятили своє життя відродженню, звеличенню рідної землі добрими справами, Український інформаційно-видавничий центр «Галактика» проводить V  Національний проєкт «Берегиня України».

Він розповідає про невтомних, мудрих, талановитих українок, які нарівні з чоловіками, а часом і випереджуючи їх, досягають значних успіхів, поєднуючи наполегливу працю і любов до України, возвеличують націю, множать здобутки, зачаровують своєю вдачею, вражають шляхетністю і милосердям. Це керівники підприємств, державних і недержавних структур, представники громадських організацій, депутатських фракцій, спеціалісти різних галузей, громадські та політичні діячі, благодійники, митці та інші.

За чотири роки проведення заходу, Організаційною радою Проєкту було відзначено та вшановано понад 600 кращих представниць української нації народним визнанням «Берегиня України» з врученням ордену, почесної грамоти «За особистий внесок у розвиток України та вірність нації», а також Книгою пошани. 

Пропонуємо надати до 1 травня 2023 року на електронну адресу Володимирецької селищної ради (mail@volodselrada.gov.ua)  кандидатури найкращих представниць Володимирецької громади для відбору для представлення до нагородження нагородою «Берегиня України». Інформація подається у довільній формі разом з фото жінки. У темі листа зазначати “для участі у проєкті «Берегиня України».

Пов'язані записи

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *