Вперше у Володимирці – настільна гра Світ Громад, за підтримки ГО “ЕНЕРГІЯ КОМФОРТУ” (Вараш) та Володимирецької селищної ради!

Як думаєте, чи змогли б ви допомогти розвиватися своїй громаді (селищу, селу)? Залучити додаткові кошти, втілити в життя якийсь вартісний проект для комфорту своїх рідних, сусідів, знайомих?
Чи завжди все залежить від «білого дому»? Як щодо практики? Ми пропонуємо зіграти у гру «Світ громад» та розібратися у деталях!

Гра “Світ Громад” – це перша українська настільна кооперативна стратегія у жанрі соціального симулятора. Ігрова механіка максимально наближена до реального життя і перемогти у грі можна лише кооперуючись та взаємодіючи. Критичне та творче мислення, співпраця, комунікативні навички, вміння швидко аналізувати нову інформацію, ініціативність, продуктивність, лідерство, фінансова грамотність, вміння контролювати використання спільних коштів та робити свідомий політичний вибір – це лише дещо з того, що можна отримати у досвід, граючи у таку гру.

Ну що, побудемо уявними політиками, бізнесменами, керівниками?
А раптом, це стане поштовхом до позитивних дій у громаді?

ПP.S. Участь у грі не залежить від віку, гендеру, освіти, професійної зайнятості та є безкоштовною.
Кількість учасників, які можуть одночасно взяти участь у Грі – 6 осіб.
Тривалість Гри – 2-2,5 години.

Гра з успіхом відбувається у багатьох містах України.

Реєструйтеся за формою.
Перша Гра “Світ Громад” у Володимирці відбудеться орієнтовно 24.12.2017 року (Неділя). Місце проведення буде повідомлено кожному зареєстрованому учаснику особисто!

Пов'язані записи

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *