Володимирецька селищна рада вітає з Днем Незалежності України!

Громадо! Сьогодні ми відзначаємо 31 річницю незалежності України. Ми її виборювали упродовж століть –часто ціною особистої свободи, ціною власного достатку, ціною здоров’я і навіть життя. 31 рік тому ця епоха боротьби увінчалась перемогою українського народу – Україна постала на політичній карті світу як суверенна незалежна держава.

На уламках порохнявої радянської імперії ми стали до будівництва нашої України. І поки спадкоємиця тої імперії агонізувала та деградувала, повертаючись до тоталітарної подоби сталінських часів, ми створювали демократичні інститути, будували ринкову економіку, знаходили собі достойне місце у глобальному світі – без чийогось примусу, але з власної волі. Росія у своїй агонії спробувала забрати із собою у небуття і нас. Проте їй це не вдасться.

24 серпня 1991 року, коли був ухвалений Акт проголошення незалежності України, ми перемогли. Безкровно. Мирно. Сьогодні ми уже зі зброєю у руках підтверджуємо наше право бути незалежними. Теперішня війна – це війна за незалежність, за свободу від тиранії, за право визначати своє майбутнє самотужки. І ми у ній переможемо.

Друзі! Вітаємо вас з Днем Незалежності України! Перемоги, миру нам усім. А все інше здобудемо!

Пов'язані записи

Не знайдено

1 коментар до “Володимирецька селищна рада вітає з Днем Незалежності України!

  1. Треба дозволити виїзд за кордон чоловікам, які не проходили службу в армії та не мають військової спеціальності, при умові сплати декількох мінiмальних зарплат на користь ЗСУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *