Володимирецька селищна рада оголошує про проведення конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу «Мистецька школа» Володимирецької селищної ради

Найменування та місцезнаходження закладу

 

Комунальний заклад «Мистецька школа» Володимирецької селищної ради. 34300,                   смт Володимирець, вулиця Соборна 18, Вараський район, Рівненська область.

 

Найменування посади та умови оплати праці Директор комунального закладу «Мистецька школа» Володимирецької селищної ради. Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів.

 

Кваліфікаційні вимоги Вища освіта за спеціальностями освітні, педагогічні науки, або культурологія, не нижче ступеня магістра та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки. Вільне володіння державною мовою. Наявність громадянства України. Стаж роботи на керівних посадах не менше 3 років.

 

Місце подання документів 34300, Рівненська область, Вараський район,           смт Володимирець, вулиця Повстанців, 21, Володимирецька селищна рада, юридичний відділ.

 

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсному відборі та  кінцевий термін їх подання – заява про участь у конкурсному відборі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

–        автобіографія та/або резюме (за вибором претендента на участь у конкурсі);

– копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

– копія документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра;

– копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж роботи на керівних посадах не менше 3 років на момент подання документів;

– довідка про відсутність судимості (оригінал);

мотиваційний лист, складений у довільній формі;

– перспективний план розвитку комунального закладу «Мистецька школа» Володимирецької селищної ради. Перспективний план розвитку комунального закладу «Мистецька школа» Володимирецької селищної ради, розробляється на підставі фактичних показників фінансово-господарської діяльності, може містити проект стратегічного плану розвитку підприємства на середньострокову перспективу, в якому передбачаються:

детальний першочерговий план реформування підприємства протягом одного року;

заходи з виконання завдань та результати аналізу можливих ризиків, а також з поліпшення техніко-економічних та фінансових показників підприємства, підвищення його конкурентоспроможності;

обсяг надходження коштів до бюджетів;

пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку підприємства;

пропозиції щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників фінансово- господарської діяльності.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої нею інформації та може надавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня тощо.

Документи для участі в конкурсному відборі приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору:

з 08 год. 00 хв. 24.01.2022 року до 17 год. 00 хв. 22.02.2022 року.

 

Дата, місце початку конкурсного відбору, його складові та тривалість Конкурсна комісія протягом п’яти робочих днів з дня завершення строку подання документів:

– перевіряє подані документи на відповідності установленим вимогам;

–        приймає рішення про недопущення до участі у конкурсі осіб, які подали не всі документи, необхідні для участі в конкурсі відповідно до встановлених вимог, або подали документи після завершення строку їх подання;

– оприлюднює на веб-сайті Володимирецької селищної ради перелік осіб, допущених до участі у конкурсному відборі.

Конкурсний відбір відбудеться 28 лютого           2022 року за адресою: 34300, Рівненська область, Вараський район, смт Володимирець, вулиця Повстанців, 21, Володимирецька селищна рада.

 

Прізвище, ім’я, номер телефону та адреса електронної пошти, особи, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі в конкурсі Оксана Шилак, 0961774606, yuryst@volodselrada.gov.ua

Пов'язані записи

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.