ВОЛОДИМИРЕЦЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «АКВА» ОТРИМАЛО НОВОГО КЕРІВНИКА!

Від сьогодні і протягом наступного року його роботу буде очолювати володимирчанин Рожко Олександр Миколайович.

На початку січня цього року, у зв’язку із звільненням попереднього керівника підприємства, селищним головою Олександром Осмоловичем прийнято рішення про доцільність проведення конкурсного відбору на цю посаду, хоча закон дозволяє селищному голові самостійно вирішувати питання про призначення керівника комунального підприємства.

Конкурс на заміщення вакантної посади начальника КП «Аква» рішенням відповідної конкурсної комісії оголошено таким, що не відбувся, у зв’язку із поданням заяви про участь у ньому лише одним кандидатом.

Одноголосним рішенням всіх членів конкурсної комісії, беручи до уваги результат співбесіди з кандидатом, вирішено рекомендувати селищному голові призначити на посаду начальника КП «Аква» Олександра Рожка.

Під час прийняття такого рішення значну роль відіграв досвід його трудової діяльності, адже пан Олександр більше 12 років працював у сфері житлово-комунального господарства селища, 10 з яких – безпосередньо у самому комунальному підприємстві «Аква» (більш детально про досвід та освіту за посиланням.

Перед новопризначеним керівником стоїть багато викликів, пов’язаних із підвищенням рентабельності комунального підприємства, що є спільною власністю володимирчан, то ж бажаємо йому вдалих починань на новій посаді!

Пов'язані записи

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *