Володимирець підтримав ініціативу ЄС “Мери за економічне зростання”

10 серпня 2017 року Володимирецька селищна рада прийняла рішення “Про підписання угоди “Мери за економічне зростання”.

Членом цієї ініціативи на Рівненщині, крім Володимирця, наразі є лише місто Дубно.

“Мери за економічне зростання” – нова ініціатива Європйеського Союзу, який був представлений 26 жовтня 2016 року на конференції в Єревані. Цей проект спрямований на реалізацію політики сталого місцевого економічного розвитку.

В рамках Ініціативи буде розроблено План місцевого економічного розвитку, що характеризує сучасний підхід до управління.

Загальна мета Ініціативи “Мери за економічне зростання” – сприяти розвитку потенціалу місцевих органів влади країн Східного партнерства в стимулюванні економічного зростання, підвищення рівня зайнятості в регіоні, забезпеченні участі громадян в економічних, соціальних і культурних процесах на місцевому рівні, підвищення їх добробуту та якості життя.

ЄС буде надавати фінансову допомогу в здійсненні ряду грантових проектів на реалізацію Плану місцевого економічного розвитку.

Переконані, що дієві місцеві органи влади відіграють важливу роль в процесі впровадження реальних змін на місцях. У такий спосіб економіки стають більш стійкими, а умови життя громадян покращуються.

Пов'язані записи

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *