Внесок Володимирця у кримінальну хроніку за останні 2 тижні

На Братському кладовищі що у центрі селища (саме на кладовищі, а не поблизу нього, як це було навесні http://polissya.net/…/3857-na-velukden-bilia-hramy-vkralu-t…), викрадено 7 туй.

Біля входу в парк, зі сторони вулиці Київської, знищено 3 плафони до ліхтарів.
Від дня будівництва цієї декоративної огорожі минуло не більше трьох місяців. За цей короткий період це вже третій випадок їх пошкодження.
Як бачимо, із семи ліхтарів на стовпчиках, лише один із плафоном.
Внаслідок останнього пошкодження ліхтарів, під впливом поганих погодніх умов, мало місце коротке замикання в електромережі, що призвело до того, що протягом майже 2х тижнів не працювало вуличне освітлення по вулицях Київська та Вишнева, доки спеціалісти встановлювали причини несправностей.

Робота освітлення біля входу в парк досі не налагоджена – всі електродроти та обладнання тут зіпсовані і поки що не відомо, як швидко вдасться все відновити і скільки це буде коштувати селищному бюджету.

Про всі подібні випадки вандалізму та крадіжок комунальне підприємство “Аква” та селищна рада повідомляють відділення поліції, проте по жодному з них правоохоронцям не вдалося встановити потенційних правопорушників.

Тому, звертаємося до небайдужих громадян, які могли стати випадковими свідками цих та інших неприємних подій, пов’язаних із знищенням майна громади: якщо маєте будь-яку інформацію, що допоможе встановити винних, повідомте її поліції за телефоном 102, або ж селищній раді за телефонами 0363424826, 0988897539.

Пов'язані матерiали:

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.