Відбулось засідання виконавчого комітету Володимирецької селищної ради

28 травня відбулось засідання виконавчого комітету Володимирецької селищної ради. Члени виконкому розглянули низку земельних питань, питань служби захисту дітей, питань щодо присвоєння звання України «Мати – героїня» та інші.

Розглянули також положення про консультативно-дорадчі комісії з питань місцевого значення. Селищна рада планує створити їх у кожному селі-центрі колишніх сільрад. Увійдуть туди представники активу місцевих громад – директори закладів освіти, духовенство, підприємці, громадські діячі, активісти.  Збираючись, вони зможуть надавати селищній раді рекомендації щодо питань, які стосуються їхніх громад, бо ж саме вони на місцях найкраще орієнтуються в проблематиці.

Підняли на виконкомі питання створення пожежних команд у селах для оперативного реагування на надзвичайні ситуації. Очільник володимирецьких рятувальників Володимир Симонюк підкреслив значення таких команд, особливо влітку, коли пожежі не рідкість. Створювати їх можна у селах, які центровими у територіальному сенсі, з яких можна буде оперативно доїхати до більш віддалених частин громади. Це можуть бути, для прикладу Воронки чи Великі Телковичі. Питання нині у стадії обговорення.

Схвалили члени виконкому також план заходів з відзначення Дня селища Володимирець. Затвердили також карту локацій, де відбуватимуться заходи. Незабаром детальна інформація щодо відзнаяення Дня селища буде опублікована.

Рішення, схвалені на четвертому засіданні виконавчого комітету Володимирецької селищної ради, опубліковані на сайті.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *