Відбулось засідання виконавчого комітету селищної ради

29 квітня відбулось засідання виконавчого комітету селищної ради. Виконком прийняв 21 рішення, схваливши усі питання порядку денного. Серед них питання, що стосуються функціональних обов’язків служби у справах дітей, погодження внесення змін до бюджету на 2021 рік, розгляд звернень громадян, погодження ставок податків та ін.

За пропозицією служби у справах дітей виконком селищної ради в одному питанні погодив позбавлення батьківських прав несумлінного тата – остаточне рішення прийматиме суд. В іншому, затвердив висновок органу опіки та піклування про визначення місця проживання малолітніх дітей. Також члени виконкому надали дозвіл на зміну прізвища малолітньої дитини, а ще одну дитину взяли на квартирний облік. Всі рішення приймались з урахуванням, в першу чергу, інтересів дітей.

Серед звернень громадян, що виносились на розгляд виконкому, більшість стосувалась присвоєння порядкового номеру або адреси об’єкту нерухомого майна. Погодили на засіданні також виділення одноразової грошової допомоги – до селищної ради регулярно звертаються люди, яким життєво необхідна фінансова підтримка у лікуванні тяжких хвороб.

Звернулись також до селищної ради двоє жінок з Володимирця та Степангорода щодо присвоєння їм почесного звання України «Мати-героїня». Вони обоє виховали по 5 дітей, яким уже не менше 8 років. Виконком, вивчивши документи,  схвалив їхні кандидатури.  Ці документи ще розглядатиме відповідна комісія при Рівненській ОДА, а саме звання присвоюється Указом Президента України.

Погодив виконком внесення змін до селищного бюджету. Вони передбачають перерозподіл видатків та збільшення фінансування для спортивної школи на 150 тис. грн. Більша частина цієї суми піде на виплату заробітної плати, майже 11 тис. грн. – на вирішення господарських питань.

Готує селищна рада проект рішення про встановлення ставок податків та встановлення пільг. Ставка єдиного податку пропонується у розмірі 15%. Виконком погодив пропозицію. Рішення прийматимуть депутати під час сесії.

Також, виконком селищної ради уповноважив спеціаліста з благоустрою Володимира Артюшика на складання протоколів про адміністративні правопорушення. Це, для прикладу, вивіз сміття деінде, спалювання побутових відходів, бур’янів, порушення інших правил благоустрою. Подібні повноваження селищна рада надавала спеціалісту з благоустрою і за минулої каденції.

Наостанок, члени виконкому розглянули можливість створення у селі Хиночі власного парку. Місцеві активісти зорганізувались, визначили територію для паркової зони біля школи та дитсадка. Там прибрали, обрізали старі дерева та кущі, розпочали висаджувати молоді деревця. Все роблять за створеним власноруч планом парку. Громада села Хиночі бачить тут алеї, лавки, дитячі майданчики. Представники села, серед яких вчителі, молодь, місцеві активісти, просять селищну раду погодити облаштування паркової зони у Хиночах на запропонованій ними території. Виконком доручив підготувати відповідний проект рішення.

Усі прийняті рішення виконавчого комітету за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *