Відбудеться семінар з питань створення Володимирецької об’єднаної територіальної громади

Рівненським відокремленим підрозділом Центру розвитку місцевого самоврядування у партнерстві із Володимирецькою районною державною адміністрацією  буде організовано семінар на тему «Переваги децентралізації та перспективи створення Володимирецької ОТГ».

Захід розпочнеться 02 березня 2018 року о 11.00 год у сесійному залі Володимирецької районної ради (смт Володимирець, вул. Грушевського 56, 3-ий поверх).

До участі у семінарі запрошуються депутати сільських та селищної рад, які згідно перспективного плану формування громад Рівненської області мали б увійти до Володимирецької об’єднаної територіальної громади (Володимирецька селищна та Великоцепцевицька, Кідрівська, Каноницька, Озерська, Новаківська, Красносільська, Жовкинівська, Довговільська, Берестівська, Любахівська, Половлівська сільські ради).

Під час семінару експерти Центру розвитку місцевого самоврядування розкажуть про останні новації у законодавстві про децентралізацію, правове підгрунття, алгоритм та строки добровільного об’єднання громад та переваги, які дає громадам фінансова децентралізація.

До речі, у листопаді 2016 року Володимирецькою селищною радою була надана згода на об’єднання громади Володимирця з громадами Довговільської та Каноницької сільських рад. У наданні згоди на об’єднання із громадами Новаківської та Кідрівської сільських рад, які також в той період звернулися з пропозицією про об’єднання, було відмовлено.

Також до Володимирецької селищної ради надійшли пропозиції про об’єднання громад від Любахівської, Берестівської та Жовкинівської сільських рад.

 

Пов'язані матерiали:

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.