Відбудеться пленарне засідання селищної ради

07 травня 2019 року о 14:00 год відбудеться пленарне засідання 44-ої сесії Володимирецької селищної ради.

Список питань, що пропонуються до розгляду на засіданні:

1. Про розгляд заяви гр.Бондарчук М.В. по наданню дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража, яка знаходиться по вулиці Західна, 122.
2. Про розгляд заяви гр.Чугая В.Ф. по наданню дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться по вулиці Архітектурна.
3. Про затвердження гр.Бортніку А.А. звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, яка знаходиться по вулиці Повстанців, 52а/1 та продаж її у власність.
4. Про розгляд заяви гр.Веремчука В.В. по наданню дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража, яка знаходиться по вулиці Західна, 116.
5. Про розгляд заяви гр.Веремчука В.В. по наданню дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража, яка знаходиться по вулиці Західна, 114.
6. Про розгляд заяви гр.Веремчука В.В. по наданню дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража, яка знаходиться по вулиці Західна, 112.
7. Про розгляд заяви гр.Войтовича А.С. по наданню дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража, яка знаходиться по вулиці Західна, 118.
8. Про розгляд заяви гр.Войтовича В.В. по наданню дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража, яка знаходиться по вулиці Західна, 120.
9. Про розгляд заяви гр.Джигалюка В.І. по наданню дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка знаходиться по вулиці Вишнева, 37.
10. Про затвердження гр.Железняку М.М. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність, яка знаходиться по вулиці Молодіжна, 2.
11. Про затвердження гр.Ковалець Г.В. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність, яка знаходиться по вулиці Польова, 1.
12. Про затвердження гр.Ляшуку Ю.Л. проекту землеустрою і передачу безплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться по вулиці Святотроїцька, 9.
13. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в оренду строком на 5 років ВОК «Полісянка» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, яка знаходиться по вулиці С.Петлюри, 3а.
14. Про уточнення рішення Володимирецької селищної ради № 1518 від 20.12.2018 р.
15. Про затвердження гр.Тарадюк І.П. проекту землеустрою і передачу безплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться по вулиці Стрілецька, 8.
16. Про затвердження орієнтовного розрахунку збитків, заподіяних Володимирецькій селищній раді суб’єктами господарювання.
17. Про затвердження гр.Бірцю В.М. проекту землеустрою і передачу безплатно у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва, яка знаходиться по провулку Дачний, 9.
18. Про затвердження гр.Дирдіну П.А. проекту землеустрою і передачу безплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться по вулиці Сотника Перегіняка, 13.
19. Про розгляд заяв гр.Луковця А.І. та гр.Луковця І.І. по наданню дозволів на розробки проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства, які знаходяться по вулиці Стрілецька та вулиці М.Куца.
20. Про уточнення рішення Володимирецької селищної ради № 1314 від 20.06.2018 р.
21. Про розгляд заяви гр.Симонюка В.В. по наданню дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться по вулиці Аеродромівська.
22. Про внесення змін до плану діяльності органу місцевого самоврядування
Володимирецької селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік.
23. Про здійснення повноважень постійної комісії з питань реалізації державної регуляторної політики.
24. Про конкурс з придбання приватизованого майна.
25. Про продовження терміну дії договору оренди нежитлового приміщення по вулиці Соборна, 20 в смт Володимирець.
26. Про конкурс творчих робіт «Мій Володимирець через 10 років».
27. Про встановлення дати відзначення Дня селища Володимирець.
28. Про співфінансування робіт з поточного ремонту доріг і вулиць та інших
робіт, що виконуються за кошти місцевого бюджету
29. Про надання матеріальних допомог селищному голові у 2019 році.
30. Про внесення змін до селищного бюджету на 2019 рік.
31. Різне.

Онлайн-трансляція засідання буде доступна протягом всієї його тривалості на веб-сайті ради та на Youtube-каналі селищної ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *