Вакансії

Наказ Управління соціально-культурної сфери Володимирецької селищної ради №122 від 14 липня 2021 року “Про проведення конкурсів на посади директорів закладів загальної середньої освіти комунальної власності Володимирецької селищної територіальної громади”

Завантажити оголошення Берестівська гімназія

Завантажити оголошення Біленський ЗЗСО І-ІІІ ст.

Завантажити оголошення Великотелковицький ЗЗСО І-ІІІ ст.

Завантажити оголошення Володимирецький ліцей

Завантажити оголошення Воронківська гімназія

Завантажити оголошення Довговільський ЗЗСО І-ІІІ ст.

Завантажити оголошення Жовкинівська гімназія

Завантажити оголошення Красносільський ЗЗСО І-ІІІ ст.Володимирецька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста з питань житлово-комунального  господарства та управління комунальною власністю відділу містобудування, архітектури, земельних відносин, житлово-комунального господарства, благоустрою, економіки, інвестицій, приватизації, комунальної власності, надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної роботи і охорони праці Володимирецької селищної ради

02.06.2021

Професійні та кваліфікаційні вимоги до кандидатів: Вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Наявність громадянства України. Володіння основними принципами роботи на комп’ютері та відповідними програмними засобами. Без вимог до стажу роботи.

На конкурс подаються такі документи:

  • заява на ім’я голови конкурсної комісії про участь у конкурсі, в якій зазначається, що заявник ознайомлений з установленими законодавством обмеженнями щодо прийняття та проходження служби в органах місцевого самоврядування;
  • заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки 4Х6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • копія документа, який посвідчує особу;
  • копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • довідка про допуск до державної таємниці (у разі наявності).

Особи, які бажають взяти участь в конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку,  визначеному Законом України «Про запобігання корупції» (через систему електронного декларування).

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня (характеристики, рекомендації, наукові публікації, тощо).

Документи приймаються упродовж 30 календарних днів з дня опублікування цього оголошення.

Завантажити список питань: