В Україні діє платформа єДопомога, яка допомагає організувати вирішення нагальних проблем громадян, які постраждали від російської агресії

Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю повідомляє про створення платформи єДопомога, яка допомагає організувати забезпечення нагальних проблем громадян, які постраждали від російської агресії.

На цій платформі можна залишити заявку про отримання гуманітарної допомоги: продукти харчування, засоби гігієни, ліки, побутові речі, одяг та скористатися різними видами соціальних послуг.

Зареєструватися на платформі єДопомога https://edopomoga.gov.ua можна за посиланням https://social.edopomoga.gov.ua/#about. В рубриці «Отримати допомогу» особа з інвалідністю може заповнити заявку на отримання допомоги та обирає необхідні види допомоги у сформованому кабінеті. Після сформованої та відправленої заявки треба очікувати на гуманітарну допомогу від обраного благодійника.

Довідково. Платформа єДопомога створена Міністерством соціальної політики України за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та Програми розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Швеції.

Пов'язані записи

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.