В навчальних закладах громади проводяться заходи в рамках акції «День з поліцейським та рятувальником»

23 вересня співробітники Вараського районного управління та 11-ї державної пожежно-рятувальної частини провели для школярів трьох навчальних закладів Володимирецької селищної територіальної громади профілактично-агітаційний захід «День з поліцейським та рятувальником», який відбувся у рамках єдиного інтерактивного уроку з демонструванням окремих зразків спеціальної техніки, спецзасобів, що використовуються у службовій діяльності.

Цього дня рятувальники та поліцейські завітали в Жовкинівську гімназію, Довговільський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів та Володимирецький ліцей «Колегіум».

Під час спілкування з дітьми рятувальники навчали присутніх правилам пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності людини, наголошували на неухильному їх дотриманні. Також, розповіли як діяти у разі виникнення різного роду надзвичайних подій. Діти ставили питання на які змогли отримати повні та вичерпні відповіді як від вогнеборців, так і від поліцейських.

Всі охочі приміряли бойовий одяг та спорядження рятувальників, вивчали спеціальні прилади для ліквідації надзвичайних ситуацій, фотографувалися, тощо. Діти весело та пізнавально провели час, дізнавшись багато цікавого про важливу та водночас небезпечну роботу рятувальників та поліцейських.

 

Вараське районне управління ГУ ДСНС України у Рівненській області

Пов'язані матерiали:

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.