У Володимирці встановлено заборону на продаж алкоголю – з 22:00 год. по 10:00 год. включно щоденно (в тому числі – святкові та вихідні дні)

Заборона не поширюється на продаж алкогольних напоїв у закладах ресторанного господарства – щодо них наразі законодавство не дозволяє органам місцевого самоврядування встановлювати подібні обмеження.

Відповідне рішення прийняте Володимирецькою селищною радою 28 лютого та вступило в дію з 7 березня 2019 року.

Протягом 2017-2018 років на території селища у стані алкогольного сп’яніння було вчинено 25 злочинів (з них 16 – у нічний час) та 237 адміністративних правопорушень.

Обмеження торгівлі алкоголем вночі покликане зробити селище більш безпечним та спонукати володимирчан до здорового способу життя та безалкогольного дозвілля.

За здійснення торгівлі алкоголем у заборонений час доби передбачено штраф до 6800 грн.

Зважаючи на встановлену заборону, суб’єктам господарювання селища, на чиї заклади вона поширюється, доцільно розмістити у таких закладах оголошення про існуючі обмеження, та попередити працівників про передбачену за порушення заборони відповідальність.

Закликаємо володимирчан відповідально ставитись до власного здоров’я та безпеки, не сприяти порушенню торгівельними закладами встановленої на продаж алкоголю заборони та про всі таки випадки повідомляти органи нацоліції!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *