У Володимирецькому парку оновили дитячий майданчик

Розпочали оновлення дитячого майданчика в парку селища Володимирець. Раніше там були виключно дерев’яні конструкції, тепер ставимо металеві. Нині встановлюємо подвійну гойдалку та дві лавки, а також автентичні різьблені дерев’яні фігури, характерні для слов’янської міфології.
Зіпсоване дерево також замінимо. Все, що ще постоїть – лишимо, оновивши якісь частини. У перспективі додамо нових елементів, адже цей майданчик єдиний на весь парк, куди приходить все більше батьків з дітками.
Облаштувати дитячий майданчик взялися підприємці компанії «Полісся Енерджі», які готують створення на території громади вітрових електростанцій. Приємно, що вони знайомі з концепцією соціального підприємництва (це коли бізнес бере на себе відповідальність за конкретний соціальний об’єкт, зобов’язуючись його облаштовувати, доглядати, оновлювати). Така концепція популярна не лише у Європі, а й віднедавна і в Україні. Таким чином бізнес формує власну репутацію, рекламуючи не лише свої товари чи послуги, а й свою позицію щодо громади, де знаходиться. Сподіваємось, що до тренду долучаться й інші.
Що ж до підприємців компанії «Полісся Енерджі», то їм хочемо щиро подякувати за допомогу. Надіємось на майбутню співпрацю!

Пов'язані записи

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *