У Володимирецькій бібліотеці в рамках проекту “Цифра в кишені” навчають цифрової грамотності

Завдяки унікальному проєкту «Цифра в кишені» у Володимирецькій районній бібліотеці розпочався перший воркшоп з цифрової грамотності. Все це стало можливим завдяки унікальному проєкту «Цифра в кишені». Ініціювала його Рівненська обласна державна адміністрація спільно з бібліотеками області для того, щоб підвищити рівень цифрової грамотності серед населення.
Найактивніших мешканців Володимирецької громади, бібліотекарі – тренери навчали користуватися онлайн послугами такими як, оплата комунальних послуг через веб – сайти Рівненської обласної енергопостачальної компанії (РОЕК) та КП «Аква – сервіс». Представники відділення Володимирецького Приватбанку розповіли про можливості додатку «Приват 24».
На заході були присутні представники влади, зокрема заступниця голови Рівненської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Іванна Смачило, зазначила про важливість цього прооєкту для жителів громади і що «насправді такі речі суттєво спрощують життя, допомагають економити час і гроші».
Рівненською обласною державною адміністрацією в межах проєкту популяризації цифрової освіти та підвищення рівня цифрової грамотності населення «Цифра в кишені» здійснено розробку та друк, яка допомогла учасникам зорієнтуватися в навчанні.

Пов'язані матерiали:

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.