У Довговолі та Половлях на Трійцю святкували День села

20 червня в Довговолі відбувся День села. Зі святом жителів привітали заступник селищного голови Арсеній Котович та представник громади Анатолій Федорчук.

День був насичений! Спочатку відбулись спортивні змагання між старшими та молоддю. Перемогла, звісно, молодь. Потім розпочалась урочиста частина, під час якої вручали подарунки номінантам – наймолодший житель, сапфірове весілля, багатодітна сім’я, фермер року, меценат року довгожитель села та інші.

Все це супроводжувалось концертом зі співами й танцями. Долучились до святкування й аматори Володимирецького будинку культури.

А увечері відбувся розіграш святкової  лотереї, після якої святкування ще довго тривало на масових гуляннях.

За інформацією Людмили Шарабар.

 

У селі Половлі також святкували День села. Після вранішнього футбольного турніру, урочиста частина розпочалась з привітання жителів від заступника селищного голови Івана Базаки, депутата селищної ради Іллі Дацького, директора Половлівського НВК Валентини Басюк та настоятеля Свято-Троїцького храму Андрія Жданюка з хористами.

На свято запросили аматорів з Хиноч – народний фольклорний колектив «Надвечіря» та артистів-школярів. Порадували співом і земляки з Вараша – Світлана і Лариса Присяжнюки, Софія Моніч, учні та вчителі Половлівського НВК.

На святі відзначені номінації «Найстарший житель села» – Юхима Василівна Дацька, яка відзначила 95 – день народження, «Наймолодший житель села», «Іменинник цього дня», «Золоте весілля», «Срібне весілля». Подарунком від Віктора М’ялика відзначили багатодітну сім’ю Миколи Віталійовича Бортника.

Спонсорами свята виступили: Ілля Дацький, Олег Сніжко, Людмила Деркач , Сергій Присяжнюк, Олексій Данилко, Віталій Бортник, Матвій Бортник.

Після урочистого концерту громада змагалась у вправності, розважалась на дискотеці за участю діджея. Свято завершилося яскравим феєрверком та позитивними емоціями.

За інформацією Валентини Басюк.
Пов'язані записи

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *