У Володимирці оновлюють дитячий майданчик

Оновлюємо дитячий майданчик біля школи № 1, що на території за колишньою дошкою пошани. Сьогодні там встановлюють дві нові спортивні конструкції для дітей молодшого та середнього віку. Виготовили їх вихованці ВПУ №29, а матеріалами забезпечили підприємці Сергій Аврамишин та Анатолій Діжурко.
Ми плануємо цей майданчик і далі наповнювати новими конструкціями та елементами для дітей різного віку – територію розділимо за віковими зонами. Старші зможуть тут займатись фізичними вправами, менші ж матимуть де погойдатись і покрутитись, полазити і поз’їжджати.
Також, це місце має бути зручним та комфортним для жителів та гостей селища. Тому ще раніше ми розпочали загальне облаштування усієї цієї території. Обрізали дерева, вирізали хащі, викосили траву. Старий напівлежачий паркан, що розділяв майданчик та приватні обійстя, прибрали. Замість нього буде новий – металеву основу для нього уже встановили.
Ну і звісно наведем лад серед раніше встановлених конструкцій. Відремонтуємо те, що можна, а геть знищені елементи приберемо. На їх місці встановимо нові.
А що саме ви хотіли би там бачити? Балансир? Чи може карусель? Ще гірок і гойдалок? Ну і лавок додати не завадило б. Пишіть ваші думки у коментарях. Ми раді свіжим ідеям!
А ще будемо раді волонтерам, які готові докласти руки до спільної роботи. Хай це буде навіть щось маленьке! Разом зможемо більше!

Пов'язані матерiали:

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.