У Володимирці відбулися громадські слухання щодо питання продовження терміну експлуатації 3-го енергоблоку РАЕС

Фахівці РАЕС розповіли про нинішній стан третього енергоблоку та про те, за яких умов енергоблок може й надалі виконувати свою функцію. Також вони проаналізували переваги ядерної енергії у порівнянні із іншими, альтернативними їй видами та відповіли на питання, що цікавили учасників слухань. 

Торкнулися питання фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає в зоні спостереження Рівненської АЕС – ДП НАЕК “Енергоатом”, підрозділом якого є РАЕС, протягом 2017 перерахувало до держбюджету близько 1,36 млрд.грн. таких коштів, водночас, на розвиток прилеглих до українських атомних електростанцій регіонів було витрачено лише близько 400 млн.грн.

Як підсумок, більшість присутніх на громадських слуханнях володимирчан та жителів сусідніх із селищем громад підтримали продовження терміну експлуатації енергоблоку, проте за умови, що громади будуть отримувати у повному обсязі пов’язані із діяльністю РАЕС кошти, на які вони мають право згідно із законом.

З актуальною інформацією щодо продовження терміну експлуатації 3-го енергоблоку РАЕС пропонуємо ознайомитися за посиланнями: https://www.rnpp.rv.ua/aktualna-informacziya-shhodo-prodovzhennya-terminu-ekspluatacziyi-energobloku-%E2%84%963-raes.html та https://docs.google.com/viewerng/viewer?url=https://volodselrada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/01/STAN-VIKONANNYA-ROBIT-ENERGOBLOK-3.pdf

Пов'язані матерiали:

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.