У Вараському районі цього тижня за спалювання сухої рослинності палій отримав ШТРАФ

З початком весняно-літнього пожежонебезпечного періоду працівниками Вараського районного управління здійснюються рейди щодо недопущення пожеж у природних екосистемах, в тому числі і з залученням квадрокоптерів.

В квітні місяці працівниками Вараського районного управління під час рейдових відпрацювань щодо моніторингу пожеж в природних екосистемах, було складено два адмінпротоколи за ст. 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення. За спалювання сухої рослинності поблизу села Чучеве Рафалівської тергромади та села Полиці Полицької тергромади, до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу на суму 3060 грн. притягнені двоє правопорушників.

Нажаль, незважаючи на численні попередження, громадяни продовжують з допомогою вогню «боротися» із сухою рослинністю, як на своїх присадибних ділянках, так і на полях. Тому рятувальники не втомлюються закликати не випалювати суху рослинність, не наносити шкоду довкіллю, здоров’ю сусідів та не провокувати цим пожежі.

Свідомих громадян закликаємо повідомляти про таких паліїв і за можливості проводити превентивні бесіди із сусідами, які нехтують попередженнями.

Бережіть довкілля, себе та Україну! Слава Україні!

Пов'язані записи

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *