У селищі триває поточний ремонт доріг з асфальтним покриттям.

Ремонтують двома методами – “ямковим” і струменевим. Працює одночасно декілька підрядників – місцеві та з м. Рівне.

На «ямкове» асфальтування цьогоріч вже витрачено близько 369 тис.грн.

Струменевим методом буде відремонтовано близько 20 доріг селища. Орієнтовна вартість такого ремонту – 700 тис.грн.

 

Під час ремонту дороги по вулиці Київська були вжиті заходи з метою попередження підтоплень домоволодінь на прилеглих вулицях та контрольованого відведення води з дороги до меліоративного каналу.

 

Загалом у селищному бюджеті на цей рік на утримання доріг (в т.ч. – ремонт тротуарів, зимове утримання, грейдерування, розробка схеми організації дорожнього руху) передбачено 4 млн. 220 тис. грн.

Також очікуємо на відновлення у найкоротший термін робіт з капітального ремонту дороги по вулиці Повстанців, які курує Рівненська ОДА.

 

Ремонт доріг із білощебеневим покриттям, у відповідності до прийнятого селищною радою рішення, виконується виключно на умовах фінансової участі жителів відповідних вулиць у виконанні таких робіт: у разі поновлення білощебеневого покриття на вулицях, де воно вже влаштовано – 300 грн. з кожного власника або користувача земельної ділянки; влаштування біло щебеневого покриття – 1500,00 грн з кожного власника/користувача земельної ділянки. Такі гроші сплачуються на рахунок селищної ради і потім використовуються для розрахунків з виконавцем робіт по конкретній вулиці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *