У селі Хиночі громада самотужки створює власний парк

Ще під час загальногромадівської толоки, що відбулась на початку квітня, активісти, молодь, вчителі прибрали немалу територію поміж школою, дитсадком та футбольним полем. Колись там був млин. Зараз лишились немолоді дерева та шматки вцілілих асфальтованих доріжок. Активісти визначили цю територію за основу  майбутнього парку і взялися малювати план. Там вони бачать лавки обабіч алей, дитячі майданчики, молоді дерева та облагороджені галявини. Все це необхідно огородити, щоби по газону не їздили автівками.

Активісти та учні місцевої школи уже прибрали територію, вирізали старі кущі, обрізали дерева. По периметру розпочали висаджувати ялини – справжня жива загорож. Допомагають громаді лісники, обіцяють підтримку й місцеві підприємці та меценати – хтось коштами, хтось матеріалами, хтось роботою власних рук.

Ініціатори ідеї бояться, що збудувати та зберегти парк буде важко доки він не отримає належного статусу. Тому вони підготували колективне звернення до селищної ради з проханням визначити цю територію як паркову зону. До звернення додали викопіювання – карту села з позначками пропонованих кордонів парку. Це звернення 29 квітня розглядалось під час засідання виконавчого комітету Володимирецької селищної ради. Виконком доручив підготувати відповідний проект рішення, схвалення якого дозволить погодити облаштування парку у селі Хиночі.

Пов'язані матерiали:

Не знайдено

2 коментаря на “У селі Хиночі громада самотужки створює власний парк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.