Стартував проект щодо надання грошової допомоги особам з інвалідністю, отриманої внаслідок війни

Виплата здійснюється незалежно від отримання особами інших видів допомоги на банківський рахунок заявника. Розмір отриманої грошової допомоги не враховується під час обчислення сукупного доходу сім’ї заявника для всіх видів соціальної допомоги, що надаються відповідно до законодавства.
Право на грошову допомогу мають повнолітні громадяни України, яким відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» надано статус особи з інвалідністю внаслідок війни I або II групи та відомості про яких внесені до Єдиного державного реєстру ветеранів війни.
Для отримання грошової допомоги потрібно подати онлайн заявку на сайті Мінветеранів https://eveteran.gov.ua/, використовуючи електронний цифровий підпис (ЕЦП) особи.
У заяві зазначаються такі відомості:
1) прізвище, власне ім’я, по батькові (за наявності);
2) стать;
3) дата народження;
4) реєстраційний номер облікової картки платника податків ;
5) унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі;
6) відомості про задеклароване/зареєстроване місце проживання (перебування);
7) серія та/або номер документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
8 ) контактні дані (номер телефона та адреса електронної пошти);
9) серія, номер, дата видачі та закінчення строку дії посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни;
10) група інвалідності, дата встановлення інвалідності;
11) міжнародний номер банківського рахунку IBAN, найменування банку.
У разі ненадходження коштів або виникнення потреби в зміні міжнародного номера банківського рахунка IBAN заявник може повторно подати заяву на отримання грошової допомоги.
Також, у разі неотримання виплати у зазначений термін, заявники зможуть зателефонувати до Мінветеранів за номером: +380632271456, де їм допоможуть з’ясувати можливу проблему та розкажуть про механізми її вирішення.
Для отримання консультаційної допомоги зазначені категорії осіб можуть звертатись у ЦНАП Володимирецької селищної ради, де матимуть можливість скористатись комп’ютерною технікою і отримати допомогу адміністраторів ЦНАП в заповненні онлайн заяви.
Проєкт реалізується в рамках співпраці Мінветеранів, Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, Товариства Червоного Хреста України та компанією «Red Rose CPS Limited».

Пов'язані записи

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *