Станом на 29 квітня: на Володимиреччині 6 хворих, у Вараші підозри перевіряють, хворих не виявили

Станом на 29.04.2020 на Володимиреччині в умови самоізоляції поміщено 131 особу. З них 31 має ГРВІ, пневмонію та підвищення температури вище 37.3°, 100 осіб прибули з території, ураженої коронавірусом. Ще одну підозру з осередку зараження перевіряють. Українці хворіють, але безсимптомно. Як пропонують тепер діагностувати коронавірус – у матеріалі.

Станом на 29 квітня в районі зареєстровано 6 випадків на COVID-19. Троє хворих знаходяться на стаціонарному лікуванні в КНП «Сарненська ЦРЛ», двоє отримують амбулаторне лікування в режимі самоізоляції, одна пацієнтка 18 квітня виписана із стаціонару з одужанням. Під наглядом сімейного лікаря знаходяться 9 прямих контактів, здійснюється постійний моніторинг за станом їх здоров’я.

28 квітня проведено обстеження швидкими тестами на COVID-19 шістьом пацієнтам, один позитивний (з осередку захворювання). Здійснюється дообстеження.

Про це повідомляє Володимирецька райдержадміністрація за даними Володимирецького районного центру первинної медико-санітарної допомоги.

 

Джерело інформації: Володимирець.City

Пов'язані матерiали:

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.