Сьогодні відбулося пленарне засідання 46 сесії селищної ради

На розгляд ради було винесено 24 питання (+різне). За результатами засідання радою прийнято 21 рішення.
Більшість розглянутих депутатами питань – щодо розпорядження комунальною землею.

Внесено зміни до програм з питань соціально-економічного розвитку селища – благоустрою, запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та розвитку житлово-комунального господарства.

Затверджено звіт про виконання селищного бюджету з І півріччя 2019 року:
1) по загальному фонду:
– по доходах в сумі 8 077 646,80 грн.;
– по видатках в сумі 3 505 698,11 грн;
2) по спеціальному фонду:
– по доходах в сумі 625 655,44 грн.;
– по видатках в сумі 610 260,57 грн.

Внесено змін до селищного бюджету:
1) передбачені кошти на:
– поточний ремонт дороги по вул. Перемоги (на умовах співфінансування) – 130 000 грн.;
– виготовлення та встановлення табличок з назвами вулиць – 30 000 грн.;
3) до селищного бюджету «прийнято» раніше анонсовану держсубвенцію на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у сумі 7 459 500,00 грн.

У відповідності до розпорядження голови Володимирецької РДА, ці гроші спрямовані у повному обсязі на наступні об’єкти:
– Будівництво системи відеоспостереження вулиць селища Володимирець. Інформаційно-телекомунікаційна автоматизована система “Безпечне місто” (1 600 000,00 грн.);
– Капітальний ремонт дорожнього покриття та тротуару по пров. Б.Хмельницького в смт. Володимирець Рівненської області (5 859 500,00 грн.).

Незважаючи на те, що згадувана субвенція з державного бюджету формально «прийнята» до селищного бюджету, наразі урядом не прийняті всі розпорядчі акти, що дозволяли б громадам використати ці кошти. Тобто, наразі ці гроші існують лише «на папері».
Маємо надію, що в найкоротший термін селище все ж отримає ці гроші та зможе реалізувати вже цьогоріч заплановані проєкти.

До початку пленарного засідання до депутатів ради звернулися присутні на засіданні жителів т.зв. мікрорайону «Аеродром» з клопотанням влаштувати про провулку Б. Хмельницького у селищі тротуари та асфальтне покриття (наразі там лише білощебеневе). Також жителі цього мікрорайону (вулиця Північна) звернули увагу присутніх на неналежну роботу каналізаційної системи на деяких її відрізках у цій місцевості. Присутній на засіданні начальник КП «Аква» інформував, що йому відомо про таку проблему і наразі встановлюється її причина.

Начальник КП «Аква» Буравський Павло проінформував депутатів ради про стан використання підприємством деяких з виділених цьогоріч з бюджету на користь підприємства коштів, в тому числі – спрямованих на розвиток водопровідно-каналізаційної системи.

Запис сьогоднішнього засідання можна переглянути на ютуб каналі селищної ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *