Сьогодні перші працівники Володимирецької селради отримали вакцину від COVID-19

На Володимиреччині триває вакцинація від вірусу SARS-CoV-2, який спричиняє коронавірусну хворобу COVID-19. Уже отримали вакцину лікарі Володимирецької багатопрофільної лікарні, сімейні лікарі. Сьогодні також вакцинувались охочі працівники Володимирецької територіальної громади та Вараської райдержадміністрації.

Вакцину підвезла у Володимирецьку амбулаторію мобільна бригада з міста Вараш. Відповідальний лікар Павло Пан розповів про препарат – Covishield за ліцензією AstraZeneca. Вакцинуватимуть ним у дві черги – першу дозу, а через 90 днів другу. Сам він уже вакцинувався, тепер чекає на другий етап. Covishield має не менше 63% ефективності, виготовлена в Індії, може мати легку побічну дію – температуру, відчуття втоми, набряк місця уколу.

Після лікарського огляду та ознайомлення з інструкцією охочі вакцинуватись підписали згоду, після чого отримали першу дозу вакцини. Протягом наступних 30 хвилин вони залишались  під наглядом лікарів, після чого, отримавши рекомендації, повернулись до роботи.

Записатись в електронну чергу вакцинації можна через веб-портал «Дія». Крім того, найближчим часом черги вакцинації формуватимуть місцеві амбулаторії.

Пов'язані матерiали:

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.