Селищна рада готує проекти для ремонту ділянок доріг в напрямку сіл Луко, Степангород та Суховоля

24 червня виконавчий комітет Володимирецької селищної ради затвердив проектно-кошторисну документацію на ремонт дороги від села Зелене через Воронки до виїзду в напрямку Луко. Документація передбачає поточний середній ремонт на ділянці протяжністю 6,4 км.

Такий ремонт дозволить вирівняти дорогу, укласти щебеневу подушку, укласти асфальтне покриття шаром не менше 5 см, влаштувати узбіччя, встановити знаки та намалювати розмітку. Крім того, роботи передбачають облаштування в межах села Воронки тротуарів.

Затверджений проект уже передали в департамент з питань будівництва та архітектури Рівненської облдержадміністрації. Саме він виступатиме замовником ремонтних робіт. Конкурсні торги оголосили на майданчику Prozorro (https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-05-18-006054-c).

Щоб відремонтувати наступну ділянку на цій дорозі (від виїзду із села Воронки до моста за селом Луко), Володимирецька селищна рада нині готує ще один проект. Крім того, готується документація на ремонт дороги від села Хиночі до Степангорода протяжністю 3,9 км. На черзі також проект на ремонт ділянки від вузькоколійного залізничного переїзду до селища Володимирець та від Володимирця до повороту на село Чудля.

Варто зазначити, що ремонт будь-якої дороги в принципі починається з виготовлення проектно-кошторисної документації. Усі перераховані проекти готуються з ініціативи та за фінансування Володимирецької селищної ради.

Пов'язані записи

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *