Секретар ради Віктор Новак та заступник селищного голови Василь Лосінець взяли участь у практикумі з питань застосування законодавства, організованому сьогодні Рівненським регіональним відділенням Асоціації міст України

На практикумі розглянуті актуальні законодавчі зміни у сфері надання житлово-комунальних послуг, а також обговорено питання створення та сталої діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) на прикладі кращих практик у діяльності ОСББ Рівного.

Питання діяльності ОСББ наразі є вкрай важливим і для нашого селища – хоча “на папері” по селищу їх створено близько десяти, фактично працює лише одне – у будинку №63 по вулиці Богдана Хмельницького (саме цей будинок минулоріч, з нагоди Дня селища, отримав відзнаку від селищної ради за зразкове його утримання).

Управителем всіх інших багатоквартирних будинків, за рішенням їх співвласників, обране комунальне підприємство “Аква”. Ймовірно, володимирчани іще не готові самостійно управляти власним спільним майном – багатоквартирним будинком.

На пленарному засіданні ради, що відбудеться 21 лютого, буде розглянуте питання про списання, у відповідності до законодавства, всіх житлових будинків селища, у яких є приватизовані квартири, з балансу КП “Аква”.

Пов'язані матерiали:

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.