Розглянуті звернення щодо підтоплення

На засіданні виконавчого комітету селищної ради, що відбулося 29 травня, розглянуті звернення володимирчан щодо підтоплення земельних ділянок та домоволодінь.

Наразі у селищному бюджеті не передбачені гроші для надання матеріальної або ж будь-якої іншої допомоги жителям селища у ситуації, що склалась у зв’язку із тривалими травневими зливами.
Про раніше вже повідомляли у коментарі для Володимирець.Сity.

Тому на засіданні виконавчого комітету вирішено клопотати перед сесією ради про виділення коштів на на розробку проектної документації та виконання робіт з розчистки існуючих меліоративних каналів та влаштування нових водовідвідних систем там, де це можливо зробити на землях загального користування.
Такі заходи допоможуть зменшити негативні наслідки злив у майбутньому.

На пленарному засіданні селищної ради, що заплановане на 11 червня, передбачається розгляд питання про внесення змін до селищного бюджету.
Таким чином, вже за тиждень буде відомо, чи є у цих проблем перспектива будь-якого вирішення.

Деякі з давно існуючих меліоративних каналів селища опинились на приватизованих ділянках чи поблизу них.
Свідомо частина таких каналів була засипана піском, будівельним сміттям власниками таких ділянок чи в інший спосіб зруйнована, що й стало причиною підтоплення деяких ділянок.

Рішенням виконавчого комітету рекомендовано володимирчанам утримувати такі канали у належному стані та у встановленому порядку застрахувати своє майно, врожаї на випадок підтоплень та інших подібних ситуацій.

Фото – Володимирець.Сity

 

Пов'язані матерiали:

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.