Роботи з реконструкції водойми у парковій зоні відновлено

Це стало можливим завдяки обранню нового підрядника після розірвання в односторонньому порядку з ініціативи селищної укладеного у 2018 році з приватним підприємством «Будівельна фірма «Будреконструкція» (м. Рівне) договору підряду. Причиною розірвання договору стало значне порушення підрядником передбачених договором термінів виконання робіт.

На замовлення селищної ради цьогоріч проведено коригування проектно-кошторисної документації з реконструкції паркової водойми – уточнено об’єми та технічні особливості деяких робіт. Окрім іншого, до прогулянкового пірсу буде збудовано пандус, що полегшить доступ до нього мало мобільних груп населення – людей похилого віку, батьків з маленькими дітками та людей з інвалідністю.

У липні 2019 року, після завершення коригування документації, оголошено тендер на роботи з реконструкції водойми, переможцем якого обрано підприємця-володимирчанина – Сяського Богдана, що запропонував найменшу ціну за закінчення будівельних робіт – 3 780 370 грн.

Договір з новим підрядником підписано 20 серпня. Умовами договору передбачено завершення у цьому році робіт з будівництва прогулянкового пірсу, окультурення штучної водойми (будівництво майданчика для забору води пожежними авто) та початок будівництва навколо водойми прогулянкових доріжок.

Обсяг передбаченого у селищному бюджеті фінансування на цей рік на виконання робіт з реконструкції водойми – 2 504 000 грн, на жаль, не дозволяє закінчити її в повному обсязі у цьому році. Тому всі інші, передбачені проектною документацією роботи (завершення будівництва прогулянкових доріжок, встановлення лавочок, біотуалетів, альтанок, декоративної конструкції та спорудження літньої сцени) будуть виконуватись у наступному році (за умови їх фінансування селищною радою).

Трохи більше про реконструкцію водойми можна почитати тут.

Фото (ілюстративне) – Володимирець.Сity

Пов'язані матерiали:

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.