Рівненський Центр розвитку місцевого самоврядування 06 листопада 2018 року організовує засідання круглого столу на тему «Перспективи створення Володимирецької ОТГ»

Захід організовується у партнерстві з Володимирецькою райдержадміністрацією.

Засідання буде відбуватися у малому залі приміщення РДА за адресою: смт Володимирець, вул. Грушевського, 56. Початок – 14:00.

До участі у заході запрошують голів та депутатів Володимирецької селищної, а також Кідрівської, Каноницької, Озерської, Новаківської, Красносільської, Жовкинівської, Довговільської, Берестівської, Любахівської та Хиноцької сільських рад, а також зацікавлених громадян та представників місцевих ЗМІ.

Під час засідання круглого столу мова йтиме про перспективи створення Володимирецької об’єднаної територіальної громади, зокрема, можливий формат такої ОТГ та її фінансові показники, часові рамки об’єднання. Кожен бажаючий зможе висловити свою думку щодо запропонованих питань.

Окрім того, експерти ЦРМС розкажуть про останні новації у законодавстві про децентралізацію та дадуть відповіді на питання учасників заходу.

У разі запитань просимо звертатися до радника з питань децентралізації Рівненського ЦРМС Михайла Шелепа (067-4165086).

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *