Рішення 8 засідання виконавчого комітету Володимирецької селищної ради (128-152)

 1. Про надання дозволу на укладання договору (дарування)
 2. Про надання дозволу на укладання договору (поділ спадкового майна)
 3. Про створення комісії з розгляду заяв членів сімей осіб, які загинули (пропали безвісти), померли та осіб з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, деяких категорій осіб, які брали участь в Революції Гідності, про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення.
 4. Про можливість призначення опікуна
 5. Про створення опікунської ради при виконавчому комітеті Володимирецької селищної ради з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки (піклування).
 6. Про надання соціальних послуг.
 7. Про висунення кандидатури жительки села Бишляк Володимирецької територіальної громади до присвоєння почесного звання України «Мати -героїня».
 8. Про висунення кандидатури жительки села Бишляк Володимирецької територіальної громади до присвоєння почесного звання України «Мати -героїня».
 9. Про висунення кандидатури жительки села Луко Володимирецької територіальної громади до присвоєння почесного звання України «Мати -героїня».
 10. Про прийняття рішень щодо надання соціальних послуг за результатами оцінювання потреб особи\сім’ї, яка належить до вразливих категорій населення або перебуває під впливом чинників, що можуть зумовити потрапляння у складні життєві обставини.
 11. Про цільову соціальну програму національно-патріотичного виховання у Володимирецькій селищній територіальній громаді на 2021-2025 роки
 12. Про стратегічний план дій з реформування системи інституційного догляду і виховання дітей у Володимирецькій селищній територіальній громаді на 2021-20
 13. Про зміну найменувань об’єктів будівництва
 14. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Володимирецької селищної ради № 124 від 16 липня 2021 року «Про надання згоди на проведення будівельних робіт».
 15. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку
 16. Про розгляд заяви громадянина Козлюка А.В. щодо встановлення порядкового номеру об’єкту нерухомого майна.
 17. Про взяття на квартирний облік Хомич Р.М.
 18. Про схвалення змін до комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Володимирецької  селищної територіальної громади на 2021-2023 роки го
 19. Про план заходів із відзначення у 2021 році Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України
 20. Про надання одноразової грошової допомоги
 21. Прогноз бюджету Володимирецької селищної територіальної громади на 2022-2024 роки(17552000000)(код бюджету)
 22. Про внесення змін до бюджету Володимирецької селищної територіальної громади на 2022-2024 роки(17552000000)(код бюджету)
 23. Про внесення змін в рішення виконавчого комітету Володимирецької селищної ради № 43 від 10 березня 2021 року «Про затвердження зразку та опису гербових печаток Володимирецької селищної ради та покладання обов’язків»
 24. Про схвалення програми розвитку книговидавничої справи, сприяння збільшенню випуску  книжкової продукції місцевих     авторів   у    Володимирецькій територіальній громаді  на 2021-2023 роки
 25. Про внесення на розгляд селищної ради проекту рішення «Про погодження пропозиції передачі в оренду об’єкта у сфері теплопостачання, що перебуває у комунальній власності Володимирецької селищної територіальної громади»

Пов'язані записи

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.