Рішення 7 сесії Володимирецької селищної ради VIII скликання (309-359)

 1. Про перейменування вулиць у населених пунктах Володимирецької селищної територіальної громади.
 2. Про розгляд заяви ФОП Безушка В.А. щодо надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки.
 3. Про визначення земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які знаходяться за межами населених пунктів і перебувають у комунальній власності Володимирецької селищної ради, право оренди яких підлягає продажу на конкурентних засадах (земельних торгах)
 4. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок і передачу їх безоплатно у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства
 5. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу їх безоплатно у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства.
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її безоплатно у спільну часткову власність, що знаходиться в с.Біле по вул.Радянська, 20.
 7. Про розгляд звернення ОСББ «НАШ ДІМ 2020 ВОЛ.» та затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку.
 8. Про затвердження гр.Водьку І.С. проекту землеустрою і передачу безоплатно у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва, яка знаходиться в смт Володимирець.
 9. Про затвердження гр.Євлахову В.Г. проекту землеустрою і передачу безоплатно у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва, яка знаходиться на території Володимирецької селищної ради.
 10. Про затвердження гр.Гарбариніній Є.О. проекту землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність для будівництва індивідуальних гаражів, яка знаходиться в смт Володимирець по вулиці Західна, 20.
 11. Про затвердження гр.Ковальчук І.Г. проекту землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність для будівництва індивідуальних гаражів, яка знаходиться в смт Володимирець по вулиці Західна, 59 .
 12. Про затвердження гр.Котович Н.В. проекту землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність для будівництва індивідуальних гаражів, яка знаходиться в смт Володимирець по вулиці Західна, 96.
 13. Про затвердження гр.Чугай Л.І. проекту землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність для будівництва індивідуальних гаражів, яка знаходиться в смт Володимирець по вулиці Західна, 126.
 14. Про затвердження гр.Чугаю С.М. проекту землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність для будівництва індивідуальних гаражів, яка знаходиться в смт Володимирець по вулиці Західна, 125.
 15. Про затвердження гр.Ковальчуку Б.А. проекту землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність для будівництва індивідуальних гаражів, яка знаходиться в смт Володимирець по вулиці Західна, 58.
 16. Про затвердження гр.Крутасовій Т,М. проекту землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність для будівництва індивідуальних гаражів, яка знаходиться в смт Володимирець по вулиці Західна, 127.
 17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки в оренду строком на 49 років для іншого сільськогосподарського призначення громадянці Федорович Олені Олександрівні в с. Красносілля по вулиці Колгоспна, 23
 18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки в оренду строком на 10 років громадянину Мазіловському Григорію Івановичу в смт. Володимирець по вулиці Поліська, 3б
 19. Про розгляд заяв громадян по наданню дозволу на складання технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
 20. Про розгляд заяв громадян по наданню дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, які знаходяться в межах населених пунктів на території Володимирецької селищної ради.
 21. Про розгляд заяв громадян у наданні дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, які знаходяться за межами населених пунктів на території Володимирецької селищної ради (відмова).
 22. Про розгляд заяв громадян у наданні дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, які знаходяться в межах смт Володимирець Володимирецької селищної ради
 23. Про розгляд клопотання ПрАТ «Рівнеобленерго» про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду строком на 49 років, які знаходяться в селі Хиночі Володимирецької селищної ради Вараського району Рівненської області.
 24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які передаються в оренду ПрАТ «Рівнеобленерго» строком на 7 років на території Володимирецької селищної ради (за межами населених пунктів колишньої Любахівської сільської ради).
 25. Про розгляд звернення акціонерного товариства «Укрпошта» щодо надання дозволу на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки, яка знаходиться в межах с. Новосілки по вул. В.Сильмана, 60.
 26. Про розгляд клопотання керівника релігійної громади СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОЇ ПАРАФІЇ РІВНЕНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ (ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ) СМТ ВОЛОДИМИРЕЦЬ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування.
 27. Про розгляд клопотання директора Володимирецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Володимирецької селищної ради про припинення права постійного користування земельною ділянкою, яка розташована за адресою: смт Володимирець, вулиця Шкільна, 6а.
 28. Про розгляд заяви громадянина Проць Володимир Богданович про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється, яка знаходиться в с. Половлі по вулиці Гагаріна, 34
 29. Про розгляд заяви Безушка Валерія Арсентійовича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки , цільове призначення якої змінюєтся , що знаходиться в с. Зелене по вулиці Шевченка, 8
 30. Про внесення змін до рішення Володимирецької селищної ради від 31.03.2021 № 227 «Про затвердження Переліків першого та другого типу об’єктів оренди комунальної власності Володимирецької селищної територіальної громади»
 31. Про передачу в оперативне управління та на баланс індивідуально визначене майно комунальної власності Володимирецької селищної територіальної громади
 32. Про передачу в господарське віддання та на баланс індивідуально визначене майно комунальної власності Володимирецької селищної територіальної громади.
 33. Про передачу в оперативне управління та на баланс об’єктів комунальної власності Володимирецької селищної територіальної громади
 34. Про погодження пропозиції передачі в оренду об’єкта у сфері теплопостачання, що перебуває у комунальній власності Володимирецької селищної територіальної громади
 35. Про надання згоди на безоплатну передачу нерухомого та індивідуально визначеного майна із державної власності у комунальну власність Володимирецької селищної територіальної громади
 36. Про безоплатну передачу об’єктів комунальної власності Володимирецької селищної територіальної громади у комунальну власність Рафалівської селищної територіальної громади
 37. Про затвердження стратегічного плану дій з реформування системи інституційного догляду і виховання дітей у Володимирецькій селищній територіальній громаді на 2020-2026 роки
 38. Про затвердження цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання у Володимирецькій селищній територіальній громаді на 2021-2025 роки
 39. Про затвердження Програми    розвитку Книговидавничої      справи,      сприяння збільшенню випуску  книжкової продукції місцевих     авторів   у    Володимирецькій територіальній громаді  на 2021-2023 роки
 40. Про внесення змін до комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Володимирецької селищної територіальної громади на 2021-2023 роки
 41. Про внесення змін до рішення Володимирецької селищної ради № 209 від 31.03.2021 року «Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних»
 42. Про затвердження розпорядження Володимирецького селищного голови від 12 серпня 2021 року № 177 «Про звільнення Мирончук Т. П.»
 43. Про звіт директора комунального некомерційного підприємства «Володимирецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Володимирецької селищної ради Олександра ВОЛОЧНЮКА про виконання умов контракту від 11 вересня 2013 року
 44. Про продовження дії контракту з директором комунального некомерційного підприємства «Володимирецький центр первинної медико- санітарної допомоги» Володимирецької селищної ради від 11 вересня 2013 року
 45. Про Службу у справах дітей Володимирецької селищної ради
 46. Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів (нова редакція)
 47. Про затвердження персонального складу виконавчого комітету селищної ради 8 скликання у новій редакції
 48. Про затвердження фінансового плану на 2022 рік комунального некомерційного підприємства «Володимирецька багатопрофільна лікарня» Володимирецької селищної ради
 49. Про прогноз бюджету Володимирецької селищної територіальної громади на 2022-2024 роки(17552000000)(код бюджету)
 50. Про внесення змін в рішення Володимирецької селищної ради № 68 від 24 грудня 2020 року “Про затвердження цільової програми «Програма здійснення землеустрою на території Володимирецької селищної ради на 2021-2025роки»”.
 51. Про внесення змін до бюджету Володимирецької селищної територіальної громади на 2021 рік (17552000000) (код бюджету)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *