Рішення 2 сесії Володимирецької селищної ради VIII скликання (19-99)

19. Про затвердження гр.Борулю М.В. проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража, яка знаходиться по вулиці Західна, 135.
20. Про затвердження гр.Борулю В.В. проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража, яка знаходиться по вулиці Західна, 133.
21. Про затвердження гр.Серховцю О.В. проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража, яка знаходиться по вулиці Західна, 61.
22. Про затвердження гр.Козодою Ю.Ф. проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража, яка знаходиться по вулиці Західна, 108.
23. Про затвердження гр.Ромасю А.Ф. проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража, яка знаходиться по вулиці Західна, 110.
24. Про затвердження гр.Бедику Р.А. проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража, яка знаходиться по вулиці Західна, 70.
25. Про затвердження гр.Капітулі С.М. проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража, яка знаходиться по вулиці Західна, 60.
26. Про розгляд заяви гр.Ковальчук І.Г. по наданню дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража, яка знаходиться по вулиці Західна, 59.
27. Про розгляд заяви гр.Ковальчука Б.А. по наданню дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража, яка знаходиться по вулиці Західна, 58.
28. Про затвердження гр.Бурді Т.Ю. проекту землеустрою і передачу безплатно у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва, яка знаходиться по вулиці Дачна-10/29.
29. Про затвердження гр.Якимчук С.С. проекту землеустрою і передачу безплатно у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва, яка знаходиться по вулиці Дубина, 23.
30. Про затвердження гр.Присяжнюку П.М. проекту землеустрою і передачу безплатно у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва, яка знаходиться по вулиці Дачна-3/13.
31. Про затвердження гр.Харчук Ж.М. проекту землеустрою і передачу безплатно у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва, яка знаходиться по вулиці Дачна-8/18.
32. Про затвердження гр. Бурді О.І. проекту землеустрою і передачу безплатно у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва, яка знаходиться по вулиці Дачна-10/1.
33. Про затвердження гр. Гнатюк Н.І. проекту землеустрою і передачу безплатно у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва, яка знаходиться по вулиці Дачна-10/2.
34. Про затвердження гр. Ромась Ю.П. проекту землеустрою і передачу безплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться по вулиці Х.Хуткого, 2д.
35. Про затвердження гр.Ващишину Д.В. проекту землеустрою і передачу безплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться по вулиці І.Богуна, 20.
36. Про затвердження гр.Присяжнюк В.М. проекту землеустрою і передачу безплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться по вулиці Л.Українки, 12.
37. Про затвердження гр.Чугай С.С. проекту землеустрою і передачу безплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться по вулиці Північна.
38. Про затвердження гр.Дуляницькому О.С. проекту землеустрою і передачу безплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться по вулиці Полуботка, 31.
39. Про затвердження гр.Печончику А.С. проекту землеустрою і передачу безплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться по вулиці О.Кобилянської.
40. Про затвердження гр.Гарбариніній М.С. проекту землеустрою і передачу безплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться по вулиці Північна.
41. Про затвердження гр.Паленку В.В. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність, яка знаходиться по вулиці К.Ольги, 25.
42. Про затвердження гр.Мироненко Ю.О. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність, яка знаходиться по вулиці Нова.
43. Про затвердження гр.Басюк Л.В. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність, яка знаходиться по вулиці Вишнева, 19.
44. Про затвердження гр.Пирішко Н.В. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність, яка знаходиться по вулиці Пушкіна, 16.
45. Про затвердження гр.Тюсці Я.А. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність, яка знаходиться по вулиці Грушевського, 37.
46. Про затвердження гр.Кропивницькому В.І. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність, яка знаходиться по вулиці Х.Хуткого, 19.
47. Про затвердження гр.Юрко Л.В. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність, яка знаходиться по вулиці Пирогова, 10.
48. Про затвердження гр.Буднік Ю.І. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність, яка знаходиться по вулиці Грушевського, 77/1.
49. Про затвердження гр.Клімуку С.Я. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність, яка знаходиться по вулиці 1 Травня, 17.
50. Про затвердження гр.Крук-Мельник М.П. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність, яка знаходиться по вулиці Шевченка, 74.
51. Про затвердження гр.Хуткій Л.Р. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність, яка знаходиться по вулиці Київська, 30.
52. Про затвердження гр.Кушнір В.М. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність, яка знаходиться по вулиці Повстанців, 16.
53. Про розгляд заяви гр.Мельника А.Ф. по наданню дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться по вулиці М.Куца, 12.
54. Про розгляд заяви гр.Сищук А.А. по наданню дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться по вулиці Лісова.
55. Про розгляд заяви гр.Сищука В.В. по наданню дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться по вулиці Лісова.
56. Про розгляд заяви гр.Безушка Я.Г. по наданню дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться по вулиці Гранична, 4.
57. Про розгляд заяви гр.Дяконова І.А. по наданню дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка знаходиться по вулиці Дружби, 79.
58. Про розгляд заяви гр.Чугай Н.С. по наданню дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться по вулиці Гоголя, 61.
59. Про розгляд заяви гр.Чугай Л.І. по наданню дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка знаходиться по вулиці Лісова.
60. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в постійне користування релігійній громаді Свято-Успенської парафії Сарненської єпархії Української Православної Церкви.
61. Про затвердження гр.Макарчук О.А. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу та надання дозволу на складання звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходиться по вулиці 1 Травня, 23б.
62. Про затвердження гр. Ширко О.П. звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, яка знаходиться по вулиці Соборна, 35/5 та продаж її у власність.
63. Про розгляд заяви гр.Парапанова О.Л. щодо продовження (поновлення) терміну дії рішення Володимирецької селищної ради № 1760 від 22.10.2019 р.
64. Про розгляд заяви гр.Кисіля О.В. щодо продовження (поновлення) терміну дії рішення Володимирецької селищної ради № 1821 від 06.12.2019 р. та його уточнення.
65. Про розгляд заяви гр.Волошинського К.Ю. щодо внесення змін в договір оренди земельної ділянки, яка знаходиться по вулиці П.Орлика, 3а.
66. Про розгляд заяви гр.Ткачука В.Г. щодо поновлення договору оренди земельної ділянки, яка знаходиться по вулиці Поштова, 21б.
67. Про розгляд заяви гр.Авруки С.Ф. щодо скасування рішення Володимирецької селищної ради.
68. Про затвердження цільової програми «Програма здійснення землеустрою на території Володимирецької селищної ради на 2021-2025роки».
69. Про затвердження цільової програми «Програма матеріальної підтримки учасників операції об’єднаних сил та осіб, які проживають в зоні її проведення на 2021- 2025 роки».
70. Про затвердження цільової програми «Програма заохочення громадян, трудових та творчих колективів, які зробили значний внесок у розвиток територіальної громади Володимирецької селищної ради на 2021-2025 роки».
71. Про затвердження цільової програми «Програма розвитку культури та відзначення державних свят, пам’ятних і ювілейних дат в територіальній громаді Володимирецької селищної ради на 2021-2025 роки»
72. Про затвердження цільової програми «Правовий захист інтересів територіальної громади Володимирецької селищної ради на 2021- 2025 роки».
73. Про затвердження цільової програми «Програма організації та проведення суспільно корисних оплачуваних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт на 2021-2025 роки».
74. Про затвердження цільової «Програма розвитку місцевого самоврядування у Володимирецькій селищній раді у 2021 році».
75. Про затвердження проекту цільової програми «Програма соціального захисту та матеріальної підтримки деяких верств населення територіальної громади Володимирецької селищної ради на 2021-2025 роки.
76. Про затвердження цільової програми «Програма військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Зброєних Силах України Володимирецької селищної ради на 2021-2025 роки»
77. Про затвердження програми підтримки Трудового архіву територіальної громади Володимирецької селищної ради на 2021рік
78. Про затвердження цільової програми «Ліси Володимиреччини на 2021-2025 роки».
79. Про затвердження цільової програми «Сприяння ефективному розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у територіальної громади Володимирецької селищної ради на 2021-2025 роки».
80. Про затвердження програми економічного та соціального розвитку Володимирецької територіальної громади на 2021-2025 рік.
81. Про затвердження цільової програми «Розвиток вулиць та доріг комунальної власності територіальної громади на 2021 рік».
82. Про затвердження цільової програми «Розвиток житлово-комунального господарства територіальної громади на 2021 рік».
83. Про затвердження цільової програми «Забезпечення розроблення містобудівної документації територіальної громади на 2021 рік».
84. Про затвердження цільової програми «Благоустрій територіальної громади на 2021 рік».
85. Про затвердження актів інвентаризації каналізаційних колекторів.
86. Про затвердження матеріалів паспортизації меліоративних (водовідвідних) каналів та гідротехнічних споруд, що знаходяться на території смт Володимирець.
87. Про затвердження «Схеми організації дорожнього руху по вулицях смт Володимирець Володимирецького району Рівненської області».
88. Про затвердження висновку про вартість майна нежитлових приміщень по вулиці Шкільна, 5 смт Володимирець.
89. Про безоплатне приймання бюджетних установ, закладів із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Володимирецького району у комунальну власність територіальної громади Володимирецької селищної ради
90. Про план підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік.
91. Внесення змін до рішення Жовкинівської сільської ради Володимирецокого району №349 від 25.09.2020 року
92. Про план роботи селищної ради на 202 1 року.
93. Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів (нова редакція).

94. Про призначення на посаду начальника відділу освіти культури, туризму, охорони здоров’я, молоді та спорту Управління соціально-культурної сфери
95. Про утворення юридичної особи публічного права «Управління соціально-культурної сфери Володимирецької селищної ради»
96. Про селищний бюджет на 2021 рік
97. Про внесення змін до місцевого бюджету Степангородської сільської ради на 2020 рік
98. Про внесення змін до місцевого бюджету Жовкинівської сільської ради на 2020 рік
99. Про затвердження положень про відділи Володимирецької селищної ради

Пов'язані матерiали:

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.