Проекти рішень 3 сесії Володимирецької селищної ради VIII скликання

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про затвердження гр.Дейнеко В.І. проекту землеустрою і передачу безплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться в смт.Володимирець по вулиці Заводська, 25.
2. Про затвердження гр.Стібишу Ю.В. проекту землеустрою і передачу безплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться в смт.Володимирець по вулиці Пересопницька, 21.
3. Про затвердження гр.Нех П.М. проекту землеустрою і передачу безплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться в смт.Володимирець по вулиці Винниченка.
4. Про затвердження гр.Коваль Р.М. проекту землеустрою і передачу безплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться в смт.Володимирець по вулиці Калинова, 11.
5. Про затвердження гр.Хомич М.В. проекту землеустрою і передачу безплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться в с.Воронки по вулиці Молодіжна, 7б.
6. Про затвердження гр.Черевачу М.М. проекту землеустрою і передачу безплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться в с.Жовкині по вулиці Східна.
7. Про затвердження гр.Шмизі В.А. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність, яка знаходиться в с.Бишляк по вулиці Підгірна.
8. Про затвердження гр.Блищику Р.В. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність, яка знаходиться в с.Бишляк по вулиці Підгірна.
9. Про затвердження гр.Блищику В.П. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність, яка знаходиться в с.Бишляк по вулиці Центральна.
10. Про затвердження гр.Блищику Р.В. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність, яка знаходиться в с.Бишляк по вулиці Підгірна, 17.
11. Про затвердження гр.Шмизі В.А. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність, яка знаходиться в с.Бишляк по вулиці Підгірна, 4.
12. Про затвердження гр.Блищику В.П. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність, яка знаходиться в с.Бишляк по вулиці Центральна, 100.
13. Про затвердження гр.Охримчуку І.Ф. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність, яка знаходиться в с.Бишляк по вулиці Центральна, 45.
14. Про затвердження гр.Коцару В.А. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність, яка знаходиться в с.Бишляк по вулиці Центральна, 34.
15. Про затвердження гр.Саду Ю.І. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність, яка знаходиться в с.Бишляк по вулиці Набережна, 4а.
16. Про затвердження гр.Саду С.П. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність, яка знаходиться в с.Бишляк по вулиці Підгірна, 1.
17. Про затвердження гр.Гаврилюк Р.Ф. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність, яка знаходиться в с.Бишляк по вулиці Вишнева, 1.
18. Про затвердження гр.Якубській В.Н. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність, яка знаходиться в с.Воронки по вулиці Чкалова, 15а.
19. Про розгляд заяви гр.Чугая С.М. по наданню дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража, яка знаходиться в смт.Володимирець по вулиці Західна, 125.
20. Про розгляд заяви гр.Савсюка О.В. по наданню дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів, яка знаходиться в смт.Володимирець по вулиці Соборна, 2.
21. Про розгляд заяви гр.Дяконова І.А. по наданню дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка знаходиться в смт.Володимирець по вулиці Дружби.
22. Про розгляд заяви гр.Вакуліча В.В. по наданню дозволу на складання технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), які знаходяться в смт.Володимирець по вулиці Лісова.
23. Про розгляд заяви гр.Моніча В.Я. по наданню дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка знаходиться в смт.Володимирець по вулиці Соборна.
24. Про розгляд заяви гр.Рабої Л.І. по наданню дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться в с.Жовкині по вулиці Волошкова, 32.
25. Про розгляд заяви гр.Рабого А.П. по наданню дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться в с.Жовкині по вулиці Волошкова, 30.
26. Про перелік земельних ділянок, які пропонуються для продажу у власність на земельних торгах у 2021 році.
27. Про перелік земельних ділянок, право оренди на які пропонується для продажу на земельних торгах у 2021 році.
28. Про прийняття земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності в комунальну власність Володимирецької територіальної громади в особі Володимирецької селищної ради.
29. Про виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с.Любахи.
30. Про погодження проекту Положення про встановлення критеріїв, згідно яких буде проводитись першочергове надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на 2021 – 2025 роки.
31. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в оренду строком на 5 (п’ять) років гр.Савсюку О.В. для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, яка знаходиться в смт.Володимирець по вулиці Соборна, 2.
32. Про розгляд заяви гр.Базаки В.А. щодо поновлення договору оренди земельної ділянки, яка знаходиться в смт.Володимирець по вулиці Поштова, 21в.
33. Про розгляд заяви гр.Сищук А.А. щодо уточнення рішення Володимирецької селищної ради № 54 від 24.12.2020 р.
34. Про оренду майна комунальної власності Володимирецької селищної територіальної громади
35.  Про зміну найменувань та затвердження статутів бюджетних установ та закладів комунальної власності Володимирецької селищної територіальної громади
36. Про реорганізацію бюджетних установ закладів комунальної власності Володимирецької селищної територіальної громади шляхом приєднання
37. Про затверджен Володимирецької селищної програми  «Афганець» на 2021-2022 роки

 

38. Про затвердження цільової програми «Програма із запобігання поширенню, діагностики та лікування на території Володимирецької селищної територіальної громади коронавірусу COVID-19 на 2021 рік»

 

39. Про затвердження цільової програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Володимирецький центр первинної медико-санітарної допомоги»  на 2021-2022 роки
40. Про затвердження цільової програми «Здоров’я дітей» на 2021-2023 роки
41. Про затвердження цільової програми забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю – стомованих хворих технічними засобами на 2021-2023 роки
42. Про затвердження цільової програми Володимирецької селищної територіальної громади  щодо покращення медико-генетичної допомоги дітям і вагітним на 2021 – 2023 роки»

 

43. Про затвердження цільової програми фінансової підтримки та розвитку Комунального некомерційного підприємства «Володимирецька багатопрофільна лікарня» на 2021 рік»
44. Про затвердження положення  Управління соціально-культурної сфери Володимирецької селищної ради(нова редакція)
45. Про прийняття майна сільських рад, які увійшли до складу Володимирецької селищної територіальної громади  в комунальну власність Володимирецької селищної територіальної громади
46. Про передачу в оперативне управління та на баланс

селищної ради і її структурних підрозділів майна,

переданого із спільної власності територіальних громад сіл і селищ Володимирецького району Рівненської області у комунальну власність Володимирецької селищної територіальної громади

47. Про передачу у власність «ПАТ «Рівнеобленерго» електричних

мереж, що перебувають у власності Володимирецької селищної

територіальної громади

48. Про передачу майна комунальної власності Володимирецької

селищної громади з балансу КП «Аква» на баланс

Володимирецької селищної ради

49. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Володимирецької селищної територіальної громади
50. Про внесення змін до бюджету Володимирецької селищної територіальної громади на 2021 рік (17552000000)код бюджету
51. Про звернення Володимирецької селищної ради щодо необхідності повернення дії пільгового тарифу на електроенергію для споживачів, що знаходяться у 30-кілометровій зоні атомних електростанцій
52. Різне

Завантажити рішення з додатками: 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *