Проекти рішень 3 сесії Володимирецької селищної ради VIII скликання(доповнення)

 

52. Про виконання Володимирецькою селищною радою судових рішень
53. Про створення тендерного комітету Володимирецької селищної ради
54. Про встановлення розміру плати батьків за навчання у комунальному закладі «Мистецька школа Володимирецької селищної ради»
55. Про внесення змін і доповнень до рішення Володимирецької селищної ради № 90 від 24.12.20 року
56. Про затвердження програми підтримки і розвитку спортивної медицини та лікувальної фізкультури у Володимирецькій  селищній територіальній громаді
57. Про затвердження комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю  на території Володимирецької селищної територіальної громади на 2021-2023 роки

 

58. Про затвердження гр.Сищуку В.В. проекту землеустрою і передачу безплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться в смт.Володимирець по вулиці Лісова, 20г.
59. Про затвердження гр.Стрижеус Н.В. проекту землеустрою і передачу безплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться в с.Довговоля.
60. Про затвердження гр.Ситаю В.П. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність, яка знаходиться в смт.Володимирець по вулиці Винниченка, 2/2.
61. Про затвердження гр.Кубай О.В. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність, яка знаходиться в с.Воронки по вулиці Шевченка, 55.
62. Про розгляд заяви гр.Чугай Л.І. по наданню дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів, яка знаходиться в смт.Володимирець по вулиці Західна, 126.
63. Про розгляд заяви гр.Гайдиш С.Д. по наданню дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться в смт.Володимирець по вулиці Стрілецька, 23.
64. Про розгляд заяви гр.Хонька С.С. по наданню дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться в с.Любахи по вулиці Вишнева, 67б.
65. Про розгляд заяви гр.Макарчука В.П. по затвердженню проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться в с.Степангород по вулиці Вишнева.
66. Про розгляд заяви гр.Шишки С.К. по затвердженню проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться в с.Острівці по вулиці Поліська, 24а.
67. Про розгляд заяви гр.Ткача Р.В. по затвердженню проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться в с.Острівці по вулиці Поліська.
68. Про звіти щодо виконання Володимирецького селищного бюджету за 2020 рік, Берестівського сільського бюджету за 2020 рік, Біленського сільського бюджету за 2020 рік, Великотелковицького сільського бюджету за 2020 рік, Воронківського сільського бюджету за 2020 рік, Довговільського сільського бюджету за 2020 рік, Жовкинівського сільського бюджету за 2020 рік, Красносільського сільського бюджету за 2020 рік, Любахівського сільського бюджету за 2020 рік, Половлівського сільського бюджету за 2020 рік, Степангородського сільського бюджету за 2020 рік, що увійшли до складу Володимирецької селищної територіальної громади (17552000000/код бюджету)
69. Про внесення змін в рішення Володимирецької селищної ради № 5 від 08.12.2021 року
70. Про затвердження   програми «Про Програму харчування дітей дошкільного та шкільного віку закладів освіти Володимирецької селищної ради на 2021 рік»
71. Про розмір виплат на харчування дітей дошкільного та  шкільного віку у закладах освіти Володимирецької селищної ради  на 2021 рік

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *