Про поновлення документів для продовження отримання адресних видів допомог у 2023 році

27 грудня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив автоматичне продовження низки соціальних виплат та державних допомог з 1 січня 2023 року.

З 1 січня, на період дії воєнного стану та одного місяця після його припинення чи скасування, автоматично будуть продовжені такі соціальні виплати та допомоги:

  • на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування,
  • на дітей, хворих на тяжкі захворювання,
  • дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів,
  • особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю;
  • особам, які здійснюють догляд за особами з інвалідністю І та ІІ внаслідок психічного розладу;
  • особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю.

Крім того, продовжено до 31.12.2023 перехідний період для виплати щомісячних компенсаційних виплат непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку.

Для продовження отримання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, державної допомоги на дітей одиноким матерям, допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату та пільг необхідно з 1 січня 2023 року підтвердити право на продовження виплати допомог та надання пільг.

Подати документи на продовження виплат можна у відділ соціального захисту населення Управління соціально-культурної сфери Володимирецької селищної ради  у смт Володимирець, вул. Соборна, 23 ( 2 поверх)    та за місцем проживання до спеціалістів відділу на віддалених робочих місцях.

Консультації можна отримати за телефоном:

0987757286

Пов'язані записи

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *