Про підсумки І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

Вже традиційно у листопаді та у грудні  відбулися І та ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. У 2021/2022 навчальному році І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів проходив у дещо іншому форматі – у два тури: перший тур І етапу відбувся у закладах загальної середньої освіти за єдиними завданнями, які були розроблені Рівненським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти. 25-27 жовтня 2021 року у закладах загальної середньої освіти комунальної власності Володимирецької селищної територіальної громади був проведений  другий (міжшкільний) тур I етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад шляхом перевірки та оцінювання членами журі робіт переможців першого (шкільного) туру I етапу олімпіад. У другому (міжшкільному) турі  І етапу Всеукраїнських олімпіад взяли участь 269 робіт учнів 6-11 класів із 13 закладів загальної середньої  освіти, 133 з яких стали призерами. Учні взяли участь в олімпіадах  із 18 навчальних предметів, деякі учасники олімпіад були двічі і тричі призерами, що свідчить про стабільність і системність у роботі з обдарованими дітьми.

У ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, які відбувалися у закладах загальної середньої освіти смт. Зарічного, м. Вараша, смт. Володимирця, взяли участь 126 учнів 6-11 класів  закладів загальної середньої  освіти комунальної власності Володимирецької селищної територіальної громади, 85 з яких стали призерами: І місце посіли  34 учні, ІІ місце – 23, ІІІ місце – 28. Найбільше переможців ІІ  (районного) етапу підготували педагоги Володимирецького ліцею «Колегіум» Володимирецької селищної ради та Володимирецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Володимирецької селищної ради.

39 учнів закладів загальної середньої освіти комунальної власності Володимирецької селищної територіальної громади будуть брати участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2021-2022 навчальному році.

Вітаємо творчих учнів та їх педагогів, які досягли високих результатів в олімпіадах. Бажаємо нових вагомих здобутків на подальших етапах олімпіад!

Пов'язані матерiали:

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.