Про перший День сталої енергії та клімату у Володимирці, що відбувся в рамках заходів з нагоди Дня селища 28 серпня.

28 серпня 2017 року в рамках святкування Дня Селища у Володимирці проходив захід з підвищення поінформованості місцевих громад стосовно сучасних способів ощадного й ефективного використання енергії та ширшого залучення відновлюваних джерел енергії в руслі загальноєвропейської політики протидії глобальній зміні клімату “День Сталої Енергії та Клімату-2017”.Захід проходив рамках Європейської ініціативи “Угода Мерів”, містом-підписантом якрого цього року приєднався і Володимирець. Ініціаторами та організаторами заходу виступили Володимирецька селищна рада та Громадська організація “Енергія Комфорту”.
Щорічні міські Дні сталої енергії в рамках Угоди мерів, подібно як Європейський тиждень сталої енергетики, задумано Європейською Комісією як засіб своєрідної кількаденної «мобілізації» мешканців, політиків, підприємців, представників громадських організацій, щоб усім разом замислитися над перспективами виробництва і споживання енергії в себе в місті, регіоні, країні та світі.
Захід «День Сталої Енергії та Клімату – 2017» розпочався з відкриттям першої щорічної Конференції з питань енергозбереження та енергоефективності ECG: ENERGY. CITY. GREEN: Зелені інвестиції – альтернатива майбутнього». Основними темами панельних сесій були: Енергоефективність у житловому секторі України, Енергомоніторинг бюджетної сфери, Енергосервісний механізм – нові можливості. Учасниками Конференції були представники бізнесу, влади, громадськості. Конференція проходила за підтримки Групи Світового банку IFC та Громадської організації «Рівненський кластеру ВДЕ».
«День Сталої Енергії та Клімату – 2017» продовжився з розважально-аніматорською програмою для дітей «Весела подорож з Фіксіками» за підтримки Агенції дитячих та дорослих свят «Happy Moments».
За підтримки Громадської організації «ЕНЕРГІЯ КОМФОРТУ» проводились Конкурс малюнків на асфальті «Енергозбереження очима дітей», Майстер-клас по виготовленню «вітрячків» «Зелена енергія – чисте майбутнє», лгічна гра «пазлова енергетика».
Компанія «Megawwat Technology» (м.Луцьк) організувала Ярмарку енергоефективного обладання «Енергія майбутнього», а саме проводилась виставка обладнання альтернативних джерел енергії (сонячні колектори, фотоелементи, сонячні панелі).
Завершився захід з переглядом документального фільму «HOME/Домівка: Зустріч з планетою».

«Споживаймо енергію по – європейськи!»

До нових зустрічей у наступному році!

Пов'язані матерiали:

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.