Приберімо сніг із тротуарів разом!

Шановні володимирчани, керівники установ, організацій та суб’єкти господарювання селища!

Просимо Вас забезпечити належне розчищення від снігу на тротуарах, прилеглих до Ваших земельних ділянок та будівель – в межах 20 метрів від межі своєї земельної ділянки до проїжджої частини вулиці. Просимо не допускати постійного складування на тротуарах і територіях загального користування своїх будівельних матеріалів, а також не паркувати автомобілі так, щоб вони перешкоджали роботі спецтехніки, яка розчищає вулиці від снігу.

Візьмімось за лопати разом, щоб зробити рух нашим селищем комфортним і безпечним! Коштом Володимирецької селищної ради тротуари розчищають там, де їх ширина дозволяє робити це механізовано. Але є пішохідні зони, де можна відкидати сніг тільки вручну. Домопожіть нам зробити тротуари прохідними!

Влаштуймо День Лопат! Одна година вашого часу на відкидання снігу з тротуару вашої вулиці вплине на настрій усієї зими у селищі. Попрацюйте лопатою у свій вільний час, зробіть фото і опублікуйте його у Фейсбук. А ми від імені громади згодом подякуємо усім небайдужим до комфорту у нашому місці. Адже взимку він залежить тільки від наших рук.

Це сприятиме зменшенню кількості випадків травматизму та дорожньо-транспортних пригод за участю пішоходів у зимовий період.

Заздалегідь вдячні за турботу про здоров’я гостей селища та володимирчан!

 

Фото ілюстративне, з мережі Інтернет.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *