ПрАТ «Рівнеобленерго» погрожує залишити без електрики близько 900 родин володимирчан

ПрАТ «Рівнеобленерго», ймовірно, зловживаючи своїм монопольним становищем на ринку енергетики, на протязі вже декількох останніх місяців шантажує Володимирецьку селищну раду припиненням електропостачання комунальних електричних мереж у разі не вчинення радою певних дій.

Це питання було предметом розгляду на засіданні виконавчого комітету селищної ради 25 червня 2020 року. На ньому було напрацьовано алгоритм дій, прийнятних для обох сторін, що повинні були б врегулювати конфліктну ситуацію. Володимирецька селищна рада дотримується прийнятого на виконкомі рішення.

Проте ПрАТ «Рівнеобленерго» від погроз перейшло вже до конкретних дій – 12 серпня до селищної ради надійшло повідомлення за підписом начальника Володимирецького РЕМу Стовби Василя про припинення надання послуг з розподілу електричної енергії на комунальних електроустановках з 9.00 год 20 серпня цього. Реалізація таких намірів може залишити без електрики близько 900 родин володимирчан, чиї будинки під’єднані до комунальних електромереж (т. зв. житлові масиви «Бурки», «Аеродром», «За колегіумом»).

У відповідь на попередження про припинення надання послуг Володимирецькою селищною радою до ПрАТ «Рівнеобленерго» надіслана претензія щодо невідповідності таких дій чинному законодавству та укладеним договорам. Крім того, про такі дії ПрАТ «Рівнеобленерго» повідомлені органи поліції, СБУ, Антимонопольний комітет України та Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг.

17 серпня у м. Рівне відбудеться нарада за участі селищного голови Осмоловича Олександра,  керівництва ПрАТ «Рівнеобленерго», Сектору НКРЕ КП у Рівненській області щодо врегулювання ситуації, що склалась. Про її результати проінформуємо додатково.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *