Повідомлення-вимога про ліквідацію карантинного бур’яну – амброзії полинолистої

Відповідно Закону України «Про благоустрій населених пунктів» громадяни, підприємства, установи та організації у сфері благоустрою населених пунктів зобов’язані утримувати в належному стані об’єкти благоустрою (їх частини), що перебувають у їх власності або користуванні, а також визначену правилами благоустрою території населеного пункту прилеглу до цих об’єктів територію.

Аналогічна вимога міститься в Законі України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення»: Органи виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації та громадяни зобов’язані утримувати надані в користування чи належні їм на праві власності земельні ділянки і території відповідно до вимог санітарних норм.

Таким чином, обов’язок щодо знищення карантинних бур’янів у населеному пункті покладається на власника (балансоутримувача) земельної ділянки. Тобто, боротьба з бурянами, в тому числі амброзією полинолистою, обовязок кожного громадянина. 

Володимирецька селищна рада наполегливо просить Вас до 05.10.2022 року ліквідувати шляхом скошування чи виривання з коренем на власній ділянці та на прилеглій до неї території (узбіччя) зарослі карантинної рослини – амброзії полинолистої.

Нагадуємо, що за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів, відповідно до 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено накладення штрафу:

  • на громадян – від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340 до 1360 гривень);
  • на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 до 1700 грн).   

Володимирецька селищна рада

Пов'язані записи

Не знайдено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *