Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Володимирецька селищна рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення Володимирецької селищної ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік», з аналізами регуляторного впливу з метою одержання зауважень і пропозицій.

Стислий виклад змісту проекту: проектом регуляторного акту пропонується встановити ставки земельного податку, пільги зі сплати такого податку на території смт Володимирець на 2021 рік.

Поштова та електронна адресу розробника проекту: вул. Соборна 39, смт Володимирець, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34300; volodrada@ukr.net.

Інформація про спосіб оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу: веб-сайт Володимирецької селищної ради www.volodselrada.gov.ua.

Інформація про строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань: один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу.

Інформація про спосіб надання фізичними та юридичними особами, їх об’єднаннями зауважень та пропозицій: письмово на адресу вул. Соборна 39, смт Володимирець, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34300.

Додаток:

Проект рішення Володимирецької селищної ради “Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *